Як назвати магазин жіночого одягу. Назва для магазину одягу.

Розробка назви для магазину - заняття творче. Але комусь уяви не вистачає, а у кого-то воно навпаки настільки розвинене, що складно визначитися між двумя0тремя прекрасними варіантами. В таких випадках, звичайно, можна звернутися до професіоналів по розробці назв - неймери.
Інструкція
1
По-перше, виділіть пару годин на неспішну прогулянку по району, де розташовується ваш магазин. Які ще магазини жіночого одягу існують в цьому районі? У яких багато клієнтів, а в яких мало? Непогано буде скласти список назв усіх цих магазинів і проаналізувати його.
2
В магазині все має працювати на продаж товару, в тому числі і назва. Якщо в магазин не заходять клієнти, це означає, що якийсь його елемент (а елементом в даному випадку може бути все, що завгодно: і місце розташування, і продавці, і назва в тому числі) не працює на продаж його товару. Розділіть ваш список назв магазинів на дві колонки: у першу підуть назви тих магазинів, де завжди багато покупців, а в другу, відповідно, назви тих, де їх мало або немає взагалі.
3
Задайте собі питання: чим можуть не подобатися клієнту назви тих магазинів, в які він не заходить? Причини, як правило, такі: 1. назва не викликає жодних асоціацій з асортиментом, (Наприклад, магазин жіночого одягу "Астра". Як пов'язані одяг і квіти?) 2. назва важко запам'ятати, воно безлико. ("Ланта-3"). 3. таких назв багато, і тому вони теж не запам'ятовуються. (Згадайте, скільки відкрито магазинів, названих жіночими іменами! Після відвідин "Юлії" клієнтка забуде, що таке ж плаття бачила в "Вікторії", причому дешевше ... Чи це було в "Світлані?") 4. назва викликає хибні асоціації. (Магазин жіночого одягу "Еліт" категорії "економ").
4
Описаних вище помилок краще не здійснювати. Тепер подивимося, які назви носять "успішні" магазини. Зовсім не обов'язково, що ці назви - шедевр нейминга, але, принаймні, вони швидше за все добре запам'ятовуються і викликають потрібні асоціації. Так можна отримати приклади, на які варто рівнятися.
5
Основні ознаки гарного назви - помітність і виникнення позитивних асоціацій. Покупцеві повинно захотітися зайти в ваш магазин, навіть просто подивитися, що ж у вас продається. Крім того, назва має бути розраховане на вашу цільову аудиторію. Тому магазин жіночого одягу для молодих дівчат не може мати ту ж назву, що і магазин для дам. Важливі також стиль одягу, яку ви продаєте, її цінова категорія.
6
Деякі власники магазинів жіночого одягу задаються питанням: як же існує магазин NafNaf? Або Sela? Варто розуміти, що ці марки жіночого одягу в Росії давно, вони себе зарекомендували, це вже бренди. І назва тут відіграє мінімальну роль. Крім того, в першому випадку (NafNaf) видна якась оригінальність, причому як для російського покупця, так і для європейського. Тому, хто створює унікальний магазин, не варто рівнятися на такі назви.
Судячи по швидкому збільшенню у 2010 році кількості жіночих магазинів "Подружка" в Москві, ідея створення жіночого магазину (косметика, госптовари, колготки і т.д.) виявилася досить вдалою. Як конкурувати з уже з'явилися жіночими магазинами і тими, що ще з'являться? Не останню роль у цій справі зіграє назву.
Інструкція
1
Назва буде прямо залежати від вашого асортименту, а він, відповідно, від цільової аудиторії. Що і кому ви готові продавати? В елітному жіночому магазині немає сенсу продавати, наприклад, засоби для миття посуду - жінки, які роблять покупки в такому магазині, навряд чи миють посуд самостійно і, отже, не купують такі речі. У жіночому магазині економ-класу не варто продавати дорогу косметику - ніхто не купить.
2
"Подружка" - назва дуже загальне, з нього видно, що в магазині може продаватися що завгодно, що звичайно може придатися жінці. Якщо асортимент вашого магазину досить вузький (заколки, косметика), то краще відобразити це в назві. Приміром, з назви жіночого магазину "Красуня" буде випливати, що в ньому продаються прикраси, парфумерія та косметика, але ніяк не пральний порошок і не швабри для миття підлоги.
3
Назва елітного жіночого магазину повинно служити певним фільтром покупців, тобто демонструвати, що асортимент цього магазину "не для всіх". Добре підійдуть в цьому випадку назви англійською мовою (Luxury, Posh & Expensive і т.д.). Слід задуматися над дизайном вивіски і вітрини - вони теж повинні показувати цінову категорію магазину.
4
При виборі назви для жіночого магазину важливо уникнути типової помилки - спроби назвати його жіночим ім'ям. Магазинів, названих таким чином, дуже багато, і такі назви не запам'ятовуються. Крім того, назви на кшталт "Світлана" досить безликі і нічого не скажуть про асортимент.
5
В цілому процедура вибору назви має виглядати так: 1. визначення асортименту та цільової аудиторії магазіна.2. аналіз назв магазинів -конкурентов.3. вибір приблизно десятка варіантів названій.4. визначення з кращим варіантом шляхом демонстрації варіантів назв представницям цільової аудиторії. Це дуже важливий і бажаний етап, оскільки жінки самі зможуть підказати, яку назву здається їм найбільш яскравим і запомінающімся.5. остаточний вибір назви.