Чому болять ікри. якщо ноги болять в литках Як вилікувати.

Ноги несуть навантаження всього тіла. Литковий м'яз працює, коли людина йде і коли стоїть на одному місці. Поява болю в ногах - поширене явище. У молодих і літніх людей біль в литках з'являється з різних причин.
Кожному знайома ниючий біль в м'язах після інтенсивного фізичного навантаження. Навіть нетривале катання на лижах у нетренованого людини може викликати неприємні відчуття в ногах. А справа вся в тому, що при русі в м'язах відбувається розщеплення енергетичних з'єднань і утворення молочної кислоти. При підвищених витратах енергії: посилених тренуваннях, важкій фізичній роботі, незвичних навантаженнях тіла підвищується рівень її вмісту в м'язах. Тимчасове скупчення молочної кислоти і викликає біль. Потрібно виключити нерозумні навантаження, полегшити стан за допомогою теплих ножних ванн і масажу, і через кілька днів все пойдет.Боль в литках ніг може виникнути несподівано, а це свідчить про неполадки в організмі. Їх причиною можуть бути різні захворювання: неврологічні, судинні, інфекційні. Якщо при тривалому стоянні або сидінні виникає важкість, ниючий або колючий біль в литках, це може бути пов'язано із захворюванням судин. Коли не відбувається нормального кровообігу, порушується відтік крові і утворюється її застій. Внаслідок цього підвищується тиск на стінки судин і виникає біль. При постійній роботі, пов'язаної з перебуванням в одному положенні, формується хронічна венозна недостаточность.Сільная біль в литках ніг виникає і при запаленні м'язів - міозиті. Від тривалих навантажень вони перенапружуються і запалюються. Ікри стають нерівномірно щільними і болючими навіть при натисканні. При русі ниючий біль посилюється, а шкіра на запалених ділянках червоніє. Тривале фізичне напруження ніг провокує судоми. Литковий м'яз стає жорсткою, її зводить від різкого болю. Припинити страждання від мимовільного скорочення м'язів допоможе зміна положення тіла. Швидко лягаєте на спину і сильно розтирайте ногу - це розслабить м'яз і позбавить вас від неприємних больових ощущеній.Прічіной болю в литках можуть стати і захворювання хребта. При змінах в міжхребцевих дисках поперекового відділу відбувається здавлювання корінця спинномозкового нерва. Будь-який рух чинить тиск на корінець і викликає його роздратування. При цьому біль віддається в нижніх кінцівках. При тривалих неприємних відчуттях в литках слід звернутися до лікаря. Цими проблемами займаються лікарі вузьких напрямків: невролог, флеболог, травматолог. Перш за все, вони проведуть обстеження і встановлять причину нездужань, а потім фахівці приступлять до лікування.
Болі в литкових м'язах - явище досить поширене, з ним стикався практично кожна людина. Причин появи болю в литках безліч, вона може бути як раптової, що виникає при надмірної фізичної активності, так і постійною.
Найбільш часта причина виникнення болю в литкових м'язах - захворювання судин. Хворобливі відчуття можуть бути пов'язані з підвищенням тиску в судинах, які з'являтимуться внаслідок порушення відтоку крові. Біль в такій ситуації носить ниючий, тупий характер, в ногах з'являється відчуття тяжкості. Подібні симптоми характерні для варикозного розширення вен.Еще однією причиною болю і тяжкості в ногах , а також появи різких судом, може стати малорухливий спосіб життя. Коли людина довгий час перебуває в однаковій позі, сидить або стоїть, порушується кровообігу у венах і артеріях. Застій крові призводить до кисневого голодування тканин, скупченню в м'язах токсинів - шкідливих веществ.Тромбофлебіт - досить поширена причина болю в литках ніг. Біль носить пульсуючий характер і видозмінюється з часом, перетворюючись на печіння. Ікри при тромбофлебіті болять постоянно.Еще однією причиною виникнення болю в литкових м'язах є атеросклероз. Це захворювання супроводжується ущільненням стінок судин і м'язовим «стисненням». При атеросклерозі больовий синдром характерний саме для м'язів гомілки, при цьому дискомфорт в ногах посилюється при ходьбе.Боль в литках ніг провокують деякі хвороби хребта. Якщо причина криється безпосередньо в захворюванні самого хребта, наприклад, зміщенні дисків, то біль може носити іррадірующіе характер, тобто джерело знаходиться не в ногах , а біль тільки «віддає» в ікру.Наіболее сильний біль в литках ніг викликає таке захворювання, як міозит - запалення скелетних і литкових м'язів. Це дуже серйозна хвороба, що вимагає медичного лікування і лікарського контролю. Часто вона виникає як ускладнення після ряду захворювань, наприклад, грипу. В деяких випадках міозит викликається перенапруженням м'язів або їх травмою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PTZwWC9DO64