Як переробити чоловічу футболку в оригінальний топ. переробити воріт футболки.

Іноді так не хочеться йти в магазин, але так хочеться якусь обновку. На допомогу як завжди прийде чоловік - з його футболки за короткий час цілком можна змайструвати ексклюзивний топ. І можна бути впевненою, що другого такого точно ні в кого не буде.
Інструкція
1
Топ в стилі «хіпі» можна зробити зі звичайної чоловічої футболки буквально за пару годин. Працювати над ним буде простіше, якщо попередньо накидати ескіз: силует, основні елементи обробки і т.д.
2
Після того як образ майбутнього топа остаточно оформиться в вашому уявленні, можна приступати до розкрою. Виверніть футболку навиворіт і проведіть майбутні лінії бічних швів і пройм. Якщо ви хочете змінити форму ворота, також відзначте лінією новий контур, не забудьте залишити невеликі припуски на шви.
3
Скріпите футболку булавками за наміченим контуру і акуратно виріжте його. Зшийте на руках або стачайте на швейній машинці майбутній топ. Щоб уберегти краю бавовняної тканини від розповзання, обробіть краю. Обраний стиль топа передбачає деяку недбалість стилю, тому проробити це можна за допомогою звичайного петельного шва нитками контрастного тканини кольору.
4
Тепер можна приступати до декорування топа. Стиль «хіпі» допускає декоративні розрізи, нашиті бахрому, шнури, блискітки і т.д. Розрізи можуть бути розташовані в будь-якому місці топа: розходитися в різні боки від горловини, йти паралельно в області грудей або вертикально в області живота (це залежить від того, на якій частині своєї фігури ви захочете зробити акцент для оточуючих).
5
Не прагніть до абсолютної симетрії - вирізуйте, просто дотримуючись обраного малюнка в цілому. Виконайте в тканини отвір шилом або спицею, а потім ножицями розріжте тканину на потрібну довжину. Смужки тканини між розрізами скоро згорнуться на подобу шнурів, забезпечивши одночасно потрібну ступінь відкритості топа.
6
Нижній край топа можна прикрасити бахромою, в кінці якої в довільному порядку вплести великі дерев'яні намистини різних квітів. Таким же способом можна обробити зовнішні сторони лямок. На грудях добре буде виглядати аплікація з тканини, підібраних за кольором клаптиків шкіри та хутра.