Як побудувати фінгерпарк. Як зробити фінгер парк в домашніх умовах.

Для скейтерів побудовані скейтпарки з такими конструкціями як сходи, рампа та інші. Для катання на фінгербордах - зменшених копіях скейтборду, на яких катаються пальцями руки, - створюють фінгерпаркі. Влаштувати такий парк можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - лист ДВП;
  • - фінгерборд;
  • - дві великі взуттєві коробки;
  • - скотч;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - олівець;
  • - два гумки;
  • - коробочки;
  • - лінійка .
Інструкція
1
Вирішіть, які конструкції для катання будуть у вашому фінгерпарке. Це буде копія обладнання для катання на скейтборді в мініатюрі. Можете включити в свій фінгерпарк рампу і бенк. Рампа являє собою конструкцію, що нагадує половину труби з вертикальними краями. Бенк - похила поверхня. Для виконання різних ковзань використовуються металеві перила - Рейлі.
2
Зробіть з картонної коробки фанбокс, на якому можна буде виконувати декілька трюків. Переверніть коробку догори дном і покладіть її на лист ДВП. Він буде основою вашого фінгерпарка. Відігніть краю коробки, розправте їх і складіть три краї у вигляді трамплінів. Четвертий край укоротите за допомогою ножиць так, щоб він виявився перпендикулярний листу. Цей край буде основою фанбокси. До нього прикріпіть кришку від коробки, розташувавши її так, щоб довга сторона кришки була перпендикулярна листу-основі. Приклейте краю коробки до аркуша ДВП.
3
Створіть з такої ж взуттєвої коробки мінірампи. Виріжте в бічних частинах коробки половини окружності. На шматку ватману накресліть верхню частину рампи за розмірами до вирізаної напівтрубі. Додайте по два сантиметри з боків, щоб приклеїти ватман до коробки з невеликим нахлестом.
4
Створіть деякі елементи фінгерпарка з підручних засобів. Зробіть перила для ковзань з олівця і двох ластиків. Зміцніть олівець на двох ластик, приклеєних до аркуша ДВП. Ластики вибирайте високі й рівні. Використовуйте коробочки із спочатку похилими поверхнями як трамплін. Його можна створити також, підклавши що-небудь під рівну поверхню коробочки, наприклад, ластик.
Зверніть увагу
Кататися вперед і назад нудно, виконання одних і тих же трюків набридає. А у вас тепер є особистий фінгерпарк з різними конструкціями для катання.
Корисна порада
Проявіть фантазію, і ви зможете включити до складу устаткування для вашого фінгерпарка сходи з двома або трьома групами ступенів, звану сетом, і пул. Пул - це обладнання, схоже за формою на басейн.
На фінгерборді ви маєте можливість моделювати складні трюки, вправляючись у рухах своїх пальців. Роликова дошка має свободу обертання і умови для виконання стрибків за рахунок масштабування прогину дошки, підшипників і коліс. Тренування по фінгербординг проводите на фингер парку. Причому, фінгерпарк, побудований своїми руками, вселяє велику впевненість у безпеці.
Інструкція
1
Зробіть заготовку для рампи. Візьміть шматок ДВП прямокутної форми з потрібним для вас розміром. Приготуйте посудину з гарячою водою, можете скористатися своєю ванною. Замочіть ДВП доти, поки лист почне добре прогинатися. Тепер оберніть мокрий шматок навколо циліндричного предмета. У домашніх умовах фінгербордісти часто використовують для цього просту банку. Ваше завдання - отримати згорнутий в трубу ваш шматок ДВП. Зафіксуйте заготовку в згорнутому положенні, можете застосувати зверху вантаж для більш якісної фіксації.
2
Залиште згорнутий ДВП до повного висихання на добу. Все одно, у вас є чим зайнятися в цей час. Займіться виготовленням опори для гнутого поля. Візьміть рівні бруски з прямокутним перетином. Заміряйте розміри так, щоб передбачувана висота опор відповідала параметрам рампи за вашим планом. Тепер надійно прибийте опори до рампи.
3
Випиляєте майданчики з такого ж ДВП по ширині вашого гнутого полотна, і молотком прибийте їх спочатку до вашої рампі з обох кінців. Конструкцію зміцните знизу ще додатковими брусками. Для зміцнення можете використовувати меблеві куточки, які продаються в магазинах.
4
Проведіть шліфувальні роботи, попередньо зашкурена поверхні. Як варіант дизайнерського рішення, залакіруйте все. Якщо є бажання, то можете покрити конструкцію фарбою. Закріпіть рампу на важкій рівній основі з ДВП. На кінцевому етапі зафіксуйте готову рампу на столі або на підлозі.
5
Багато фінгурбордісти будують фінгерпарк з підручних засобів. Книги використовуйте для драбинок і граней похилих пагорбів. Замість книг можете взяти касети і диски. Їх поверхня пропонує кращі ковзанням, тому такі споруди підходять для виконання "комбо", "фліпів" і "мінлива" .Щоб зробити розгонку, під книжкову обкладинку підкладіть ластик. Можете у власному інтер'єрі знайти похилі предмети - коробки або меблеві аксесуари.
6
Щоб зробити перила, зміцните олівець у виїмках на двох гумкою, або спрямований вниз олівець закріпіть скотчем на узвишші. Як варіант використовуйте загнутий під прямим кутом цвях, вбийте його касету або в стільницю.