Як справити авторизацію.

Будь електронна пошта налаштована тільки на свого господаря. Щоб довести, що ви маєте право користуватися цим ресурсом, потрібно пройти авторизацію. Процес цей досить простий, хоча і в ньому трапляються збої.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет.
Інструкція
1
Увійдіть на сайт вашої електронної пошти. Якщо ви вже є власником поштової скриньки, то введіть свій логін і пароль і після цього успішно пройдіть авторизацію. Іншими словами, ви підтверджуєте своє право на спілкування. Пройшовши авторизацію, ви отримуєте доступ до свого ящика і всім пов'язаним з ним сервісам. На таких порталах, як Yandex, Google і Mail після авторизації ви можете не тільки отримувати і відправляти листи, але й спілкуватися в місцевих соціальних мережах, користуватися інтернет-грошима або грати в онлайн-ігри. Тобто вам надають можливість пройти процедуру авторизації лише один раз, а не для кожного сервісу окремо.
2
Якщо у вас немає поштової скриньки, то і авторизація для вас недоступна. Пройдіть процес реєстрації в обраній поштовій системі. Для цього придумайте свій оригінальний логін, пароль, заповніть всі необхідні поля анкети, яку вам пропонує поштовий сервіс і станьте повноправним власником електронного ящика. Логін і пароль необхідно запам'ятати або записати в надійному місці, тому що вони вам будуть необхідні для подальшої авторизації.
3
Якщо ви вводите свій логін і пароль, а авторизація не відбувається, перевірте режими роботи клавіатури. Ви могли випадково натиснути Caps Lock або використовувати не та мова введення. Якщо з режимами все гаразд, повторіть з усією увагою набір логіна і пароля. Можливо, в перший раз ви випадково натиснули не ту клавішу або вибрали не ту сходинку зі списку. Наприклад, поштова скринька Mail пропонує кілька поштових скриньок - на mail.ru, bk.ru, list.ru, inbox.ru. Якщо ви не звернули на це увагу і натиснули "введення" при неправильному вигляді ящика, авторизація не відбудеться.
4
Якщо ви кілька разів повторили правильний з вашої точки зору введення, але авторизація не відбулася, вам потрібно звернутися за відновленням пароля або логіна. Як це зробити, підкаже служба підтримки вашої поштової скриньки. Як правило, інформація, яка допоможе відновити доступ до ящика, висилається на ту адресу, що ви вказали при реєстрації або на ваш мобільний телефон.
Зверніть увагу
Зазвичай існує обмеження на число невдалих спроб авторизуватися.
Корисна порада
Обов'язково прив'яжіть свою поштову скриньку до стільникового телефону. Це допоможе легко відновити логін або пароль, якщо ви їх забудете.