Яким способом зв'язатися з оператором Лайф.

Лайф - це оператор стільникового зв'язку в Україні, який представлений компанією «Астеліт» з січня 2005 року. Для управління власним рахунком, настройками і тарифами вам може знадобитися зв'язок з оператором. Є кілька способів з ним зв'язатися.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - сім-карта Лайф.
Інструкція
1
Встановіть в свій телефон сім-карту оператора Лайф, щоб зателефонувати оператору. Наберіть на клавіатурі телефону номер 5433, далі буде потрібно вибрати мову звукового меню, для встановлення української мови натисніть 1, щоб встановити російську мову, натисніть 2. Далі прослухайте голосові підказки, в кінці натисніть цифру 5.
2
дослухати до того моменту, поки потрібно буде натиснути цифру 4, натисніть її, прослухайте голосові підказки і натисніть 0. Очікуйте зв'язку з оператором Лайфа, залишайтеся на лінії. Телефон підтримки працює цілодобово. Щоб додзвонитися без проблем, краще дзвонити вночі.
3
Використовуйте міський стаціонарний телефон для зв'язку з оператором в тому випадку, коли у вас немає можливості скористатися мобільним телефоном. Для цього на стаціонарному телефоні наберіть 0 800 20 5433. Дзвінок на цей номер є безкоштовним в мережі фіксованого зв'язку України.
4
Скористайтеся службою онлайн-підтримки, якщо у вас немає іншої можливості зв'язатися з підтримкою Лайфа. Для цього перейдіть за посиланням http://www.life.com.ua/index.php?area=general&lng=uk&page=1-3. На цій сторінці знаходиться послуга «Поставити питання онлайн», вона доступна сім днів на тиждень з 7ми ранку до 10-ї вечора.
5
Для початку спілкування з оператором натисніть кнопку «Задати питання». Якщо замість цього з'явився напис «Перерва», значить, протягом десяти-двадцяти хвилин сервіс буде тимчасовою недоступний. В цьому випадку скористайтеся послугою пізніше або залиште питання у формі «Ваші пропозиції» на цій же сторінці.
6
Для цього введіть свою адресу електронної пошти, ім'я, виберіть зі списку категорію повідомлення, введіть текст повідомлення, захисний код, натисніть кнопку «Відправити». Відповідь на ваше запитання ви можете отримати протягом від одного до трьох днів.