Як розмагнітити екран. Розмагнітити екран ноутбука.

Кінескоп телевізора може намагнітитися через що знаходяться поряд з ним електропобутових приладів, які мають своє магнітне поле. Якщо в паспорті приладу зазначено, що в ньому є екранована захист, то він і буде причиною намагнічування. Для деяких аудіопристр (колонок) даний параметр є обов'язковим.
Вам знадобиться
  • - телевізор.
Інструкція
1
Вимкніть телевізор за допомогою кнопки виключення, вона зазвичай знаходиться під екраном ТБ, щоб розмагнітити кінескоп телевізора. Далі витягніть вилку з розетки. Зачекайте десять, а краще тридцять хвилин. Потім увімкніть телевізор знову за допомогою кнопки. У цей момент повинна спрацювати вбудована система розмагнічування, екран буде показувати нормальні кольори. Якщо цим способом розмагнітити монітор ТБ не вдалося, скористайтеся наступним способом.
2
Зробіть дросель зі старого трансформатора, який має Ш-образне залізо, приберіть прямі смужки, зберіть на котушку таким чином, щоб з одного боку було видно тільки ці Ш-образні пластини. Підключіть до висновків мережевий обмотки через кнопку Електровиделка для 220в мережі. Кнопку можна взяти від старого дзвінка, примотати її ізолентою до дроселі, щоб з його допомогою розмагнітити телеекран.
3
Вимкніть екран від мережі, витягніть вилку з розетки. Увімкніть дросель в розетку, відійдіть на відстань близько півтора метрів від екрана, натисніть кнопку для включення дроселя. Плавними, круговими рухами по спіралі наблизьте його до екрану, поки не досягнете відстані близько двох сантиметрів. Виконуйте руху біля екрану від країв до центру (концентричні). Потім виконайте ті ж рухи, тільки в зворотному порядку, не вимикаючи кнопку.
4
Проведіть від центру до країв екрану дроселем, потім відведіть його рухом по спіралі на відстань двох метрів від телевізора, після цього відпустіть кнопку. Всі ці дії вам необхідно зробити за 30 - 40 секунд. Розмагнічування цим способом краще проводити після консультації з фахівцем.
5
Знайдіть функцію розмагнічування в розділах меню монітора. Спочатку перейдіть в меню, для цього натисніть на відповідну кнопку на панелі монітора, включіть функцію. У цей момент пролунає шум розмагнічування, екран на деякий час згасне.