Як визначити дату виготовлення акумулятора.

Дату виготовлення практично будь-якого устаткування і його комплектуючих можна дізнатися різними способами, однак найкраще мати при собі документацію, що йде в комплекті.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб дізнатися дату виготовлення акумулятора вашого мобільного телефону, переконайтеся в тому, що на зворотному його боці є спеціальний сервісний код, в який закладена цікавить вас інформація. Перша буква в даній комбінації вказує на місяць, в даному випадку черговість букви в алфавітному порядку відповідає черговості місяців в році, тобто на початку коду може бути вказана будь-яка буква латинського алфавіту від A, що означає січень, до L, відповідно - грудень. Друга буква означає рік випуску, знову ж в алфавітному порядку починаючи з того року, в якому була проведена перша копія даної моделі батареї. Наступна цифра повідомляє тиждень випуску.
2
Якщо у вашому акумуляторі є інший, восемнадціатізначний код, знайдіть шосту цифру, починаючи з кінця комбінації, це і буде рік виготовлення. П'ята і четверта цифра повідомляє користувачам тиждень року, в який акумулятор був проведений на заводі.
3
Скористайтеся офіційними сайтами виробників мобільних телефонів для з'ясування дати виготовлення вашого акумулятора, зверніть увагу, що в даному випадку приймаються відомості, прочитані з оригінальною батареї, що йде в комплекті з мобільним пристроєм даного виробника, або куплені окремо елементи живлення тієї ж марки .
4
Якщо вами був куплений акумулятор у вигляді окремої одиниці товару, перегляньте його маркування і дізнайтеся на офіційному сайті виробника, як її розшифрувати для отримання даних про дату виготовлення. Також перегляньте технічну документацію пристрою на наявність в ньому цікавить вас інформації, цілком можливо, що вона вказана в гарантійному талоні або на упаковці. Також ви можете отримати потрібну інформацію від продавців-консультантів.
Корисна порада
Не знімайте стікери з системною інформацією з акумуляторів та інших пристроїв.