Як прошити брелок сигналізації. прошивка брелка сигналізації phantom page старого зразка.

Автосигналізація являє собою важливу частину будь-якого охоронного комплексу та особистої безпеки. Вона дає можливість як захистити авто від угону, так і відлякати зловмисників, змусити їх повозитися подовше і попередити вас про можливу небезпеку.
Вам знадобиться
  • - робочий брелок;
  • - новий брелок;
  • - автомобіль.
Інструкція
1
Виконайте прошивку брелка сигналізації. Для початку придбайте новий аналогічний брелок, якщо старий загублений або зламався. Необхідно визначити тип вашого брелка, щоб купити потрібний. Вони бувають двох видів: що поставляються на американський ринок - їх частота передачі сигналу становить 308 MHz; поставляються для решти світу - їх частота передачі 434 MHz.
2
Щоб це дізнатися, розкрийте старий брелок. Для цього розділіть його за допомогою тонкої викрутки на дві половини. Всередині на платі знайдіть металевий блискучий прямокутник - він представляє собою кварцовий генератор. На ньому буде цифра 308 або 434.
3
Розпочніть прошивці другого брелка сигналізації. Для цього візьміть ліхтарик, постеліть на поріг машини що-небудь, щоб не забруднитися. Далі подлезьте під рульову колонку, подивіться в педальний відсік наліво. Там знаходяться такі елементи: блок запобіжників, педаль зчеплення, важіль відкриття капота.
4
Щоб прошити сигналізаційний брелок, знайдіть перемикач, який знаходиться в передній частині запобіжного блоку. На ньому є написи «Встановити» (Set) і «Вимкнути» (Off). Якщо даний перемикач не використовувалася, то на ньому може бути заводська плівка - видаліть її.
5
Переключите вимикач на запобіжному блоці в положення «Встановити» (Set). Натисніть будь-яку кнопку на першому брелоку, потім будь-яку на другому брелоку. Переставте вимикач в положення «Вимкнути» (Off). Після цього ваш брелок буде внесений в систему.
6
Врахуйте наступні моменти при спілкуванні з сервісним центром, в який ви здаєте свою машину для ремонту. Після повернення вашого автомобіля обов'язково виконуйте перевірку працездатності другого брелка, який ви не передавали для ремонту машини. Якщо у вас є тільки один брелок, на всякий випадок перепропішіте його. В цьому випадку система автосигналізації буде ефективною.