Як знайти телефон без сім-карти. Як знайти сімку без телефону.

При втраті телефону нерідко трапляється так, що знайшов його людина просто викидає сім-карту і користується вашим мобільним, не підозрюючи про те, що його можна знайти і без неї. Те ж саме відбувається і при крадіжці.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - документи, що підтверджують належність телефону вам.
Інструкція
1
Якщо ви втратили ваш телефон і сім-карта недоступна, зверніться в найближчій відділення поліції і напишіть заяву відповідної форми, вкажіть у ньому реквізити вашого телефону, необхідні для його ідентифікації. Зверніть увагу, вам необхідно буде надати також документи, які підтверджують ваше законне придбання даного пристрою.
2
Якщо телефон був придбаний вами за межами країни вашої реєстрації, вам необхідно буде надати документи про проходження митного контролю. Дізнатися повний список документів для подачі заяви ви можете у найближчому відділенні УВС.
3
Для пошуку вашого телефону необхідно знати його ідентифікатор, тому надайте необхідні дані для пошуку. Ідентифікатор IMEI - це унікальний пятнадцатізначний код, що привласнюється кожному мобільному телефону. При реєстрації в мережі вашого мобільного пристрою оператору стільникового зв'язку відправляється повідомлення, в якому вказується IMEI телефону. Це робиться з метою забезпечення безпеки, роблячи в даному випадку крадіжку телефону безглуздою, оскільки основними його функціями буде неможливо скористатися без реєстрації ідентифікатора в оператора стільникового зв'язку.
4
Перегляньте документації вашого телефону і знайдіть у ній IMEI-номер. Зазвичай він прописується в гарантійному талоні, на коробці телефону або в керівництві користувача. У телефонах Nokia гарантійний талон найчастіше знаходиться на останніх сторінках посібника з експлуатації, а IMEI-номер прописується на спеціальних наклейках. Наявність у вас інформації про ідентифікатор - найважливіша умова для здійснення пошуку втраченого або вкраденого мобільного телефону, тому документи і упаковку слід зберігати навіть після закінчення гарантійного терміну.
Зверніть увагу
Будьте уважні з документацією телефону, зберігайте її протягом усього періоду користування мобільним пристроєм.
Корисна порада
Скористайтеся спеціальним сервісом реєстрації ідентифікаторів телефону.