Як купити ліцензію.

За законом, кожна людина, яка досягла повноліття, може стати власником зброї. Оформити ліцензію можна за місцем проживання в дозвільних відділах. Щоб отримає ліцензію на зброю, потрібно виконати деякі правила, а вони у кожному регіоні свої, бо кожен регіон додає щось своє до Закону «Про зброю».
Інструкція
1
Багато хто сьогодні оформляють ліцензію на газову зброю. Для отримання такої ліцензії потрібно досягнення повнолітнього віку і наявність постійної прописки. Охочі отримати ліцензію не повинні перебувати на обліку як вживають наркотики або ж в психоневрологічному диспансері, страждати хронічними і затяжними важкими психічними розладами, мати судимість або відбувати термін за умисний злочин. Відведенням служить і адміністративне правопорушення, протягом року вчинене повторно, а також поганий зір.
2
Можна без тяганини купити ліцензію на зброю, звернувшись в спеціальні займаються цим клуби. З цією метою потрібно надати всі необхідні для цього документи і заплатити певну суму грошей. Але купити ліцензію хочуть не всі, деякі вважають за краще зробити її самі.
3
В принципі, отримати ліцензію на зброю нескладно, головне - це зібрати потрібні документи і заплатити ліцензійні збори. З психіатрії та наркології візьміть довідки про те, що ви не є їхнім клієнтом. За довідки потрібно буде заплатити. Чоловікам в психоневрологічному диспансері потрібно представити приписне свідоцтво або військовий квиток.
4
Тепер візьміть загальну медичну довідку (046), за неї теж треба заплатити. Візьміть три довідки, ксерокопію паспорта та зроблені на матовому папері дві фотографії 3х4 і йдіть в ОВС або відділ, де видають ліцензії на зброю.
5
У відділі ліцензійно-дозвільної роботи (ОЛРР) на стенді дізнайтеся банківські реквізити для оплати податкових зборів. Оплатіть через Ощадбанк ліцензійний збір і повертайтеся у відділ. Заповніть заяву і йдіть додому. Приблизно через місяць ліцензія буде готова. Після цього вирушайте в збройовий магазин і купіть зброю. Модель газового зброї, номер і серія, а також калібр записуються в ліцензію. Повертайтеся в відділ і зареєструйте зброю. Зробити це потрібно за два тижні.