Як змінити код телефону. Як змінити пароль на телефоні.

Телефон має кілька кодів, які ви можете змінити під час експлуатації. Однак деякі з них служать мети ідентифікації мобільного пристрою, тому їх зміна неможливо і навіть незаконно в деяких країнах.
Інструкція
1
Для того щоб змінити код блокування вашого телефону, зайдіть в настройки безпеки і виберіть зміна відповідного елемента. Зверніть увагу, що для зміни коду вам необхідно ввести той, що був встановлений раніше. Якщо ви не міняли його з моменту покупки, введіть той, що вказаний в документації телефону. Зазвичай за умовчанням встановлені коди 12345, 00000 і так далі.
2
Якщо ви хочете змінити код доступу до деяких елементів меню вашого телефону, зайдіть в параметри і виберіть пункт «Безпека». Знайдіть настройку коду блокування та виберіть в контекстному меню його зміну. Тут вам також знадобиться введення раніше встановленого пароля.
3
Якщо ви хочете змінити код телефону, не знаючи поточного, скористайтеся спеціальним сервісним кодом скидання параметрів на заводські. Такі коди передбачені для кожної моделі телефонів, тому виконайте пошук в інтернеті інформації саме про вашому мобільному пристрої. Деякі з них можуть зажадати підтвердження для скидання налаштувань у вигляді введення коду телефону, а деякі працюють і без цієї функції, все залежить від виробника.
4
Якщо вам не допоміг попередній спосіб, віднесіть ваш телефон в спеціальний сервісний центр для його розблокування. Ви також можете спробувати самостійно підібрати пароль до вашого телефону, спробувавши кілька найбільш можливих комбінацій.
5
Однак найкраще не витрачайте свій час, якщо не можете згадати код блокування, - фахівці сервісного центру виконають дану роботу за кілька хвилин. Надалі не використовуйте для блокування телефону ті паролі, які можете забути згодом.
Корисна порада
Міняйте код телефону тільки на той, який зможете згадати згодом.