Як визначити марку телефону. телефони марки hi-tek.

Для визначення марки телефонів є кілька способів, найпростіший з них - подивитися повне найменування моделі у технічній документації. Однак з поширенням випуску підробок рекомендується робити додаткові дії для з'ясування даної інформації.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перегляньте відповідність ідентифікаторів вашого телефону. IMEI-номер на стікері під акумулятором в обов'язковому порядку повинен збігатися з кодом, який відображається на екрані при введенні комбінації * # 06 # в режимі очікування, з кодом на стікері в документації та на гарантійному талоні і з кодом на упаковці. Даний ідентифікатор унікальний для кожного мобільного пристрою. Він служить додатковим засобом забезпечення безпеки вашого мобільного пристрою, також у ньому закладена технічна інформація, яка вноситься в спеціальну базу даних для подальших перевірок.
2
Відкрийте у вашому браузері наступний сайт: http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr. Впишіть у відповідну форму введення ідентифікаційний номер вашого мобільного пристрою і натисніть на кнопку Analyse, після чого по закінченні певного періоду часу перегляньте результати.
3
Прочитайте інформацію про вашому телефоні щодо його марки, також дізнайтеся додаткові відомості про країну і дату виробника, серійний номер і так далі. Використовуйте також даний сайт для перевірки вашого мобільного телефону після покупки.
4
З'ясуйте марку вашого телефону. прочитавши його технічну документацію, що йде в комплекті. Це не самий достовірний спосіб, оскільки виробники підробок можуть написати що завгодно. Також з'ясуйте інформацію відносно зазначеної моделі в інтернеті, чи існує така насправді. Виробники підробок часто спеціально використовують заміну однієї літери, цифри або знака в найменуванні.
5
Не купуйте підроблені мобільні телефони, незабаром буде прийнятий закон про використання їх основних функцій, після чого послуги операторів стільникового зв'язку для даних апаратів будуть недоступні.
Корисна порада
Перевіряйте IMEI при покупці телефону і не купуйте мобільні пристрої в сумнівних точках продажів.