Як відключити абонента від мережі.

Для відключення абонента від телефонної мережі потрібно його особиста заява або виникнення певних причин, що перешкоджають продовження надання послуг за укладеним договором, а також інші обставини, передбачені правилами надання послуг тієї чи іншої обслуговуючої компанії.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - інші документи, передбачені правилами обслуговуючої вас телефонної компанією.
Інструкція
1
Зверніться до вашого оператора стільникового зв'язку, надавши паспорт або будь-який інший документ, що засвідчує особу, відповідно до законодавства країни, в якій ви проживаєте. Повідомте йому про те, що хочете зупинити надання вам послуг стільникового зв'язку, після чого ваш номер телефону буде відключений.
2
Скористайтеся альтернативним способом відключення послуг стільникового зв'язку. Для цього просто не користуйтеся ними в перебігу певного часу, передбаченого вашим оператором, після чого номер буде деактивовано.
3
В цей період постарайтеся не робити вихідних дзвінків, не відправляти повідомлення та запити, не виходити в інтернет і не перевіряти баланс вашого особового рахунку. Для абонентів компанії «Мегафон» даний термін становить 3 місяці, для абонентів оператора «Білайн» - півроку. Подробиці уточните на офіційному сайті обслуговуючого вас оператора.
4
Для того щоб відключитися від міської телефонної мережі, напишіть заяву в офіс телефонної компанії, приклавши до нього список необхідних документів. Зверніть увагу, що відключення міського стаціонарного телефону може призвести тільки та людина, на чиє ім'я він зареєстрований, в іншому випадку вашу заявку відхилять. Також вам можуть знадобитися квитанції про оплату послуг за певний період часу користування послугами телефонії.
5
Якщо ви хочете, щоб з яких-небудь причин телефонна компанія припинила надання послуг стільникового або міським телефонним зв'язком, переконайтеся в тому, що вони відносяться до випадків, передбаченим політикою компанії для відключення абонентів. Швидше за все, вам може знадобитися підтвердження ваших підстав для звернення з цього приводу. Причинами можуть бути грубі порушення правилами користування послугами компанії і інші випадки, прописані в договорі.
Зверніть увагу
Після відключення повернути колишній номер буде проблематично.