Як відкрити флешку на телефоні.

Флеш-карта встановлюється в телефон з цлью збільшення обсягу фізичної пам'яті для зберігання на ній різних файлів. Її вміст можна відкрити в телефоні за допомогою галереї, меню модуля пам'яті або спеціального оглядача.
Вам знадобиться
  • - кабель для підключення телефону до комп'ютера;
  • - підключення до інтернету;
  • - програма-антивірус.
Інструкція
1
Зайдіть в меню вашого телефону і знайдіть у списку вашу флеш-карту. Якщо у вашій моделі телефону вона не передбачена у вигляді окремого елемента меню, відкрийте панель управління і знайдіть в ній диспетчер файлів. Виберіть в списку пам'ять вашого знімного накопичувача. Зазвичай даний спосіб відкриття флешки доступний для смартфонів.
2
В головному меню телефону знайдіть пункт офісних засобів і зайдіть в розділ управління модулями пам'яті вашого мобільного пристрою. Виберіть серед них карту пам'яті телефону. Також її можна знайти в меню «Файли», це стосується в основному деяких старих моделей Samsung і LG. Також відкриття файлів, що знаходяться на флеш-карті вашого мобільного пристрою ви можете за допомогою спеціально передбачених для цього стандартних утиліт телефону або з галереї.
3
Якщо у вашому телефоні встановлено додаток-оглядач для файлів, відкрийте в його головному меню вашої карти пам'яті. Якщо його інсталяція не була передбачена виробником, ви можете завантажити додаток на зразок File Explorer в ваш мобільний пристрій.
4
Перед цим зверніть увагу, що установка програм доступна далеко не для кожної моделі телефону. Перед скачуванням додатки переконайтеся в сумісності платформ і впевніться у відповідності дозволу екрану вашого мобільного телефону з зазначеними параметрами дозволу.
5
Перед тим як копіювати файл установки в пам'ять вашого телефону для інсталяції, перевірте його на наявність вірусів і шкідливого коду. Зверніть увагу, що програма не повинно вимагати для коректної роботи відправку викликів або підключення до інтернету.
6
При виникненні проблем з відкриттям флеш-карти в меню телефону перевірте правильність її установки в ваш мобільний пристрій. Якщо проблема залишилася, отформатируйте її за допомогою стандартних засобів вашого телефону з меню диспетчера файлів або підключивши її до комп'ютера за допомогою кабелю або перехідника.
Зверніть увагу
Флеш-карта може бути недоступна з меню телефону при наявності в ній несправності або вірусного вмісту.
Корисна порада
Періодично перевіряйте флеш-карту вашого телефону на наявність вірусів.