Як відкрити свій магазин дитячих товарів. де краще відкрити дитячий магазин.

Ідея торгівлі товарами для дітей вважається досить успішною: ця область споживання розрахована на необхідність задоволення першочергових потреб самої «зростаючої» категорії громадян. Щоб відкрити свій магазин дитячих товарів необхідно врахувати ряд особливостей при веденні бізнесу в цій галузі та скласти докладний бізнес-план.
Інструкція
1
Визначтеся з формою організації. Кращий варіант оформлення - індивідуальне підприємництво, яке характеризується більш низьким оподаткуванням, спрощеною системою обліку та бухгалтерської звітності.
2
Підберіть асортимент товарів і послуг. Продумайте, з чого ви хочете почати: чи будуть це іграшки та дитячі аксесуари, одяг та взуття, гігієнічні засоби і т.д. Майте на увазі, що молодим батькам простіше здобувати всі необхідні товари в одному місці.
3
Проведіть аналіз ринку. Оцініть стан на ринку: кількість конкурентів, помилки їх роботи та переваги, потенційний розмір споживчого сегмента. Знання ситуації допоможе зробити ставку на надання більш вигідних послуг і товарів.
4
Підберіть приміщення. Вибір місця розташування магазину дуже важливий. Шукайте приміщення далеко від конкурентів, але поряд з потенційними покупцями: багатолюдний район з хорошою прохідністю, близькість дитячих садків і майданчиків. Перегляньте якомога більше варіантів і виберіть найкращий з них, можливі подальші переїзди обійдуться дорожче. Відремонтуйте приміщення і завезіть обладнання. Запросіть професійного дизайнера або самі займіться розробкою інтер'єру з дитячою тематикою. У вашому магазині має бути затишно і комфортно. Відмінним варіантом є оформлення за допомогою ростових фігур казкових персонажів. Зверніть увагу на торгове обладнання і постарайтеся максимально наблизити його дизайн до загального стилю приміщення.
5
Найміть персонал. Щоб відкрити свій магазин дитячих товарів, необхідний мінімальний штат співробітників: доброзичливі та кваліфіковані продавці з необхідним досвідом, бухгалтер, касир, керуючий магазином.
6
Шукайте постачальників. Вибирайте перевірених постачальників, з хорошою репутацією і гнучкими умовами роботи.
7
Прорахуйте окупність магазину. Зіставте всі статті доходів і витрат, визначте величину початкового капіталу.