Як отримати візу в Мексику.

Для в'їзду в Мексику жителям Росії не завжди потрібна віза. Наприклад, можна просто відправити електронний запит в Національний Інститут Міграції Мексики і отримати дозвіл на короткочасне відвідування цієї країни. Однак якщо ви плануєте їздити до Мексики часто і залишатися там на більш тривалий термін, то вам варто оформити візу.
Інструкція
1
Спочатку відвідайте офіційний сайт посольства Мексики і зареєструйтеся на ньому. Далі вам потрібно буде зайти під своїм логіном і паролем і заповнити анкету. Зверніть увагу: анкету необхідно заповнити протягом 10 хвилин, тому відповідайте як можна швидше. Пам'ятайте також про те, що всі дані потрібно вводити латинськими буквами.
2
Надішліть заповнену анкету, а потім роздрукуйте її. На вказаний вами при реєстрації e-mail через деякий час прийде лист. У ньому буде написана дата і час, коли вам слід з'явитися в консульство для отримання візи. Однак важливо знати, що в листі вказується мексиканське час. Часовий пояс Мехіко UTC-5 влітку і UTC-6 взимку. Переведіть вказане в листі час на московське, а потім зателефонуйте в консульство і уточніть, чи були ви записані на прийом. Справа в тому, що в разі збою система може проігнорувати вашу заявку.
3
Зберіть необхідний пакет документів. Вам знадобиться закордонний паспорт; ксерокопії всіх діючих віз, якщо вони у вас є; заповнена та роздрукована анкета; дві кольорові фотографії 3х4 см; ксерокопії раніше отриманих мексиканських віз, якщо такі є. Вам також буде потрібно доказ того, що ви маєте достатньо коштів для поїздки. Наприклад, можна взяти виписку з банківського рахунку, сертифікати на придбання цінних паперів, документи на нерухомість, довідка з місця роботи із зазначенням окладу і т.п. Школярі, непрацюючі пенсіонери та студенти зобов'язані також пред'явити довідку з місця роботи або виписку з банківського рахунку того, хто фінансує поїздку. Пенсіонери пред'являють копію пенсійного посвідчення, студенти - студентський квиток, школярі - довідку зі школи.
4
Прийдіть до консульства у зазначений день. Якщо у співробітника консульства не виникне питань щодо ваших документів, то він просканує відбитки пальців і повідомить, коли можна буде забрати візу. Як правило, на оформлення йде 2-3 дні.