Як зняти контейнер.

При експлуатації деяких видів принтерів періодично виникає необхідність в очищенні тонерного картриджа. Для цього потрібно правильно зняти контейнер подачі тонера, а в деяких моделях принтерів також провести додатково обнулення лічильника відпрацьованого чорнила. Виконувати ці операції потрібно з максимальною акуратністю, щоб не порушити функціональність пристрою.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - сервісна програма.
Інструкція
1
У принтері Samsung ML1450 і схожих з ним по конструкції моделях для відновлення тонерного картриджа від'єднайте контейнер подачі тонера від інших деталей картриджа, відкрутивши два болти з двох сторін контейнера.
2
Тепер відкрутите два, що залишилися кріпильні болти, які розташовані у верхній частині сміттєзбірника.
3
Надавлюйте на верхню частину контейнера до тих пір, поки вона не відійде від картриджа. При цьому дотримуйтеся обережності, адже в контейнері можуть перебувати залишки тонера.
4
Зніміть контейнер для сміття, від'єднавши його від корпусу картриджа. Знімайте відсік без поспіху і акуратно, оскільки при необережному поводженні з контейнера для сміття може пролитися тонер.
5
Після зняття контейнера приступайте до демонтажу інших компонентів пристрою, якщо це передбачено вашими планами. При необхідності зробіть очищення контейнера і встановіть його на місце в зворотній послідовності.
6
У принтері Canon IP1500 при виникненні проблем з роздрукуванням документа іноді з'являється повідомлення про те, що контейнер для відпрацьованого чорнила переповнений. Для усунення несправності зробіть додаткові операції. Для початку скачайте і встановіть програму для обнулення лічильника використаних чорнила.
7
Витягніть шнур живлення від мережі і відкрийте кришку принтера. Натисніть кнопку включення принтера і утримуйте її якийсь час, одночасно підключивши кабель.
8
Закрийте кришку пристрою і відпустіть кнопку. Тепер від'єднайте інтерфейсний кабель від принтера, а через кілька секунд знову ввімкніть.
9
Запустіть на комп'ютері сервісну програму, виберіть потрібний порт USB і необхідну зону. Якщо з'являється віконце з кількома знаками питання, зніміть з файлу Pattern.prn атрибут ReadOnly.
10
Для скидання лічильника відпрацьованого чорнила, що містяться в контейнері, чотири рази натисніть кнопку "Resume". Потім двічі натисніть на кнопку включення живлення. Після цього принтер включиться вже з зміненими настройками.