Як знайти роботу для Камаза.

Володіння великогабаритним автомобілем надає його власнику великі можливості. Так, придбавши Камаз, ви зможете з його допомогою знайти роботу і досить швидко окупити витрати.
Інструкція
1
Дайте оголошення в газету. Краще відразу в кілька - так ви збільшите шанси на те, щоб вас помітили. Виберіть три-чотири обласні газети, дізнайтеся умови подачі оголошення (зазвичай вони платні, ціна не більше п'ятдесяти рублів). Заздалегідь продумайте текст: в ньому повинна бути марка автомобіля, технічні характеристики, а так само ваші умови роботи, її вартість і варіанти оплати.
2
Запустіть рекламу на радіо. Цей варіант більш дорогий, але і набагато ефективніше попереднього. Дізнайтеся приблизну аудиторію радіостанцій вашого міста, виберіть одну або дві підходящі і дайте коротку рекламу приблизно з тією ж інформацією, що й для газети. Власники фірм, люди, які шукають перевізника - всі вони періодично включають радіо в своїх машинах, і ваша реклама буде почута.
3
Зверніться в інтернет. Всесвітня павутина кишить сайтами і форумами з можливостями вивісити своє оголошення або переглянути чужі. Ви можете розмістити на десяти чи двадцяти сторінках інформацію про свій автомобіль, його вантажопідйомності і чекати, коли відгукнеться клієнт. Обов'язково залиште свій номер телефону, так як стежити за кожним оголошенням складно навіть фізично. Ще один варіант для власника Камаза - переглядати оголошення про потрібних вантажоперевезеннях. У цьому випадку вже ви телефонуєте з людиною, яка подала його, і уточнюєте умови праці, оплату та інші подробиці.
4
Спробуйте зв'язатися з компаніями, що займаються перевезеннями. Фірми, що не представляють величезні корпорації, часто не мають можливостей завести свій автопарк. Тому вони наймають людей з боку зі своїм транспортом. Тут-то ви їм і знадобився. Зв'яжіться з компанією, поясніть секретарю, яке питання вас цікавить, і вас з'єднають з потрібною людиною. Він пояснить вам вимоги та умови оплати, і якщо вони вам підійдуть, то вас приймуть на роботу як позаштатного співробітника. З часом можливе переведення в штат.
5
Зверніться в компанії, яким потрібно перевезення. Спробуйте напряму зв'язатися з тими, кому потрібні послуги перевізника. Це компанії, що займаються лісом, будівельними матеріалами, оптові фірми і багато інших. Можливо, ваші умови і транспорт їм підійдуть, і ви отримаєте роботу.