Як прошити відеокамеру.

У відеокамери, як і багатьох інших сучасних пристроїв, є своє програмне забезпечення, встановлене в пам'ять і забезпечує роботу приладу. Періодично фірми-виробники розробляють нові версії, які виправляють помилки попередніх або роблять прилад більш функціональним. Є ряд принципів, яким варто дотримуватися.
Інструкція
1
Найнадійнішим способом отримання інформації про наявність нової версії прошивки є пошук її в інтернеті. Дізнайтеся точну назву вашої відеокамери. Його можна прочитати на корпусі самої камери або в технічному паспорті апарату. Зайдіть на офіційний сайт компанії-виробника продукту і в пошуковому рядку зробіть запит за назвою моделі. У знайдених сторінках пошукайте посилання на скачування останньої версії прошивки (firmware). На деяких сайтах матеріали для скачування знаходяться в окремому розділі.
2
Ознайомтеся з інформацією про прошивках на форумах в інтернеті. Нерідко з подальшим оновленням видозмінюються деякі функції, які можуть бути вам більш корисні у вигляді попередньої версії. Також нове програмне забезпечення може бути випущеним зовсім недавно і містити деякі помилки. Окрему увагу приділіть процесу запуску прошивки, не завжди це дія виконується за допомогою стандартного автоматичного установника програм. Це серйозна процедура, і варто отримати трохи більше інформації про майбутню інсталяції і наслідки.
3
В інтернеті зустрічаються прошивки неофіційного походження. Використання їх вкрай небажано. В результаті установки прилад може бути просто зіпсований, і доведеться звертатися в сервіс. У деяких випадках камеру буде неможливо відновити. Не рекомендується проводити таку операцію з новою камерою. При використанні сторонніх прошивок камера не підлягає гарантійному обслуговуванню.
4
Перед запуском установки прошивки стежте за станом комп'ютера і енергозабезпечення приладу. У деяких випадках переривання процесу прошивки може спричинити за собою цілий ряд сложноустранімих помилок, а прилад до подальшого звернення в сервіс може не працювати. Переконайтеся, що операційна система працює швидко і не виконуватиме паралельно процесу прошивки камери будь-які складні процеси. Перевірте, чи достатній рівень заряду акумулятора камери і комп'ютера, якщо ви користуєтеся ноутбуком.