Як лікувати застуджені нирки.

Застудити нирки можна в будь-який час року, посидівши на прохолодною поверхні або промочив ноги. Запалення нирок проявляється болем у попереку і при сечовипусканні, а також частими позивами в туалет і багатьма іншими симптомами. Якщо ви відчули хоч один з перерахованих ознак, потрібно негайно приступити до лікування.
Інструкція
1
Здайте кров і сечу на аналіз. Якщо буде потрібно, вам порекомендують УЗД нирок. Після проведення всіх досліджень уролог призначить терапію. Зазвичай для лікування застуженних нирок потрібно приймати антибіотики. Не пийте ніяких ліків на свій розсуд, при лікуванні нирок іноді достатньо слабких препаратів, наприклад, Нітроксоліну або пеніциліну.
2
На тлі застосування антибіотиків не завадять і трав'яні чаї. Купіть нирковий або урологічний збір в аптеці. Приймайте, слідуючи вказівкам на пачці або в прикладеної анотації. Трави, що входять в збір, мають сечогінну і протизапальним ефектом, також підвищують природний захист організму. Так як на будь-які лікарські засоби можуть бути алергічні реакції, в перший прийом випийте скорочену в 10 разів дозу відвару. Якщо все буде нормально, то продовжуйте лікування повними дозами, але не більше того.
3
Робіть сидячу ванночку кілька разів на день. Вода повинна бути близько 40 градусів, щоб відбувалося прогрівання, але не вище. В воду додавайте відвар урологічного збору. Середній час теплових процедур 10-15 хвилин.
4
Перед сном кладіть електричну грілку під спину і лежите на ній близько години, можна трохи довше. Прогрівання проводите до повного одужання і зникнення всіх симптомів запалення нирок.
5
Непогано допомагає і прогрівання ніг. Якщо у вас є бажання, то робіть гарячі ножні ванни перед сном. В воду додавайте трохи гірчиці або морської солі.
6
Після проходження курсу лікування здайте всі аналізи повторно, адже ви могли зняти тільки симптоматику, коли запалення нікуди не поділося. Повторний контроль стану нирок у уролога обов'язковий. Невилікуваного захворювання може стати хронічним, не варто про це забувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WtvUG4MfSWo