Як прискорити регенерацію шкіри.

Швидкість відновлення клітин шкіри, або регенерація, залежить від численних факторів. У першу чергу даний процес зумовлений швидкістю відновних процесів в організмі, раціональним харчуванням і безпосереднім доглядом за шкірою.
Вам знадобиться
  • - пілінг;
  • - скраб;
  • - маска;
  • - крем;
  • - вітаміни;
  • - фармацевтичні препарати;
  • - апаратні процедури.
Інструкція
1
У домашніх умовах для прискорення процесів регенерації використовуйте скраби або хімічні пілінги, після яких регенерирующие маски і креми будуть проникати в більш глибокі шари, що допоможе значно швидше відновити клітини шкіри.
2
Після процедури очищення наносите регенеруючу маску. Додайте в неї 2 краплі вітаміну Е, С і А. Маску наносите не менше 2-3 разів на тиждень. Додатково приймайте полівітаміни або проводите монотерапию за допомогою вітамінів А, Е і С.
3
У раціон харчування включите молочні та молочнокислі продукти, оливкове масло, морква, ківі. Велика кількість вітаміну А присутній в салі, м'ясі, рибі жирних сортів.
4
Щодня використовуйте крем для обличчя з комплексом еластину, кератинів і колагену. Всі регенерирующие креми містять комплекс даних речовин і дозволяють у кілька разів прискорити регенеративні процеси.
5
Пройдіть комплекс процедур в косметичному салоні. Вони спрямовані на очищення верхнього відмерлого шару епідермісу і на апаратне внесення регенеруючих речовин, які проникають в глибокі шари шкіри. Два курсу косметичних процедур по 10 сеансів кожний допомагають прискорити процес регенерації в десятки разів.
6
Фармацевтичні препарати для прискореної регенерації можна приймати тільки за призначенням лікаря дерматолога і під його безпосереднім контролем. Лікар призначить ін'єкції вітамінів групи В, фолієвої кислоти, С, А, Е, а також стероїдні засоби «Феноболин», «Метандростенолон». Біогенні препарати «ФиБС», «хонсурід», «пелоідін», «Гумізоль», «Екстракт алое».
7
Імуномодулятори в рази прискорюють регенеративні процеси в шкірі. Дерматолог призначає «Тактивин», «Тималін», «Пірогенал», «Левамізол».
8
Для прийому всередину вам призначать каротолін, масло обліпихи, шипшини, прополіс, апілак. Неспецифічні фармацевтичні засоби, спрямовані на регенерацію - це «Солкосерил», «Актовегін», «Церебролізин».
9
Прийом лікарських препаратів без призначення лікаря неприпустимий, оскільки окрім прискорення регенеративних процесів шкіри препарати мають масу побічних ефектів і приймаються тільки в тому випадку, якщо користь від прийому перевищує потенційну шкоду для інших органів.