Як зробити свою сторінку.

Час від часу людей, які проводять якусь частину часу в інтернеті, відвідує ідея створення своєї веб-сторінки. В результаті розвитку технологій процес створення сторінок є простим, завдяки цілому ряду програмних продуктів і сайтів, що спрощують цю роботу.
Інструкція
1
Насамперед необхідно визначитися з хостингом для сайту. Проаналізуйте, чи можете ви обмежитися безкоштовним, який надасть вам простір, або будете використовувати повноцінний платний хостинг. При використанні першого варіанта деякі мови програмування і платформи можуть бути недоступні, а також на вашій сторінці може розміщуватися реклама. Іншим варіантом може стати створення своєї сторінки або блогу на якомусь готовому тематичному сайті.
2
Найстарішим і складним процесом є створення сторінки з самого початку. При цьому доведеться ознайомитися з мовою розмітки гіпертексту HTML, який є основою для цієї сфери діяльності. Для сучасних складних сторінок цих функцій не вистачить, і буде необхідно вивчити мови CSS, PHP і JAVA. В даний час існує велика кількість програм, які допомагають написати, подивитися і налагодити код за допомогою підказок і алгоритмів перевірки. Поринайте у вивчення цих предметів, якщо впевнені в тому, що ви не обмежитеся створенням однієї сторінки, а плануєте розвивати і поглиблювати свої пізнання для серйозного веб-дизайну.
3
Ви можете скористатися конструктором сайтів, виконаним у вигляді веб-сторінки. При цьому ви реєструєтесь на відповідному сайті та просто налаштовуєте сторінку через браузер. Цей спосіб досить простий, але ненадійний. Використовуйте його, якщо трата великої кількості часу на сайт нерозумна, а інформація на ньому не є унікальною і цінною.
4
Найпрогресивнішим рішенням для створення сторінки буде складання її за допомогою систем керування вмістом (CMS), дві найпоширеніші з яких Joomla і WordPress. Ці платформи і супутні для їх роботи програми безкоштовні і можуть використовуватися навіть на відносно слабких комп'ютерах без глибокого знання мов програмування. Дизайн сайту буде приємним, а сторінка дуже добре захищена від зломів. Перед початком роботи вивчіть матеріали по встановленню та принципам роботи з системою. Зберіть із запропонованих модулів сайт і поправте стандартні уявлення стилів по вашому розсуду. Виберіть хостинг, який дозволяє працювати з цими платформами, і встановіть ваш сайт.
5
Останнім варіантом залишається замовлення сайту в студії веб-дизайну. Його функціональність, зовнішній вигляд і терміни виконання роботи будуть прямо залежати від фінансових можливостей замовника. Результатом буде оригінальний, надійний сайт.