Як зберігати імбир.

Свіжий корінь імбиру надає сильнодіючий противірусну дію, є натуральним природним антиоксидантом, в якому міститься велика кількість активних речовин і вітамінів.
Інструкція
1
Імбир можна зберігати в морозильній камері, при цьому він не втрачає своїх корисних властивостей, а термін зберігання збільшується в багато разів. Перед цим очистити імбир від шкірки, подрібнити в блендері. Покласти в щільно закривається посуд і прибрати в морозильну камеру. При необхідності дістати і відрізати необхідну кількість ножем. Таким способом імбир може зберігатися до 12 місяців.
2
Також можна зберігати імбир в білому сухому вині. Для цього імбир очистити і нарізати на тонкі пластини. Покласти в посуд, залити вином, щільно закрити кришкою і прибрати в холодильник. Таким способом імбир може зберігатися до 10-12 місяців.
3
Існує ще один спосіб зберігання імбиру. Імбирний корінь очистити і тонко нарізати. Змішати цукор з водою в пропорції 1: 1. Варити імбир 10 хвилин в цукровому сиропі. Після чого остудити, покласти в поліетиленовий пакет і прибрати в холодильник.
Зверніть увагу
Якщо на имбире тонка шкірочка, значить, він молодий і шкірку зрізати не потрібно. Товсту шкіру необхідно зрізати. Не потрібно натирати імбир на дерев'яній обробній дошці, так як дерево вбере в себе весь аромат, який вплине на смак інших продуктів.
Корисна порада
Чим довший корінь імбиру, тим більше в ньому міститься мікроелементів та ефірних масел. Зрізати шкірку стоїть дуже тонко, так як близько до шкіри міститься велика кількість ефірних масел і ароматичних речовин.