Як дізнатися значення каменів.

Кожен камінь має своїми магічними і лікувальними властивостями. Ці древні мешканці надр нашої планети ввібрали все тепло землі, мудрість часу, магію простору. Вони готові поділитися цим з вами - зігрійте їх в долонях і відчуйте їх сутність.
Вам знадобиться
  • - камені або один камінь;
  • - книга про властивості каменів.
Інструкція
1
Магічними і лікувальними властивостями володіють всі камені, тому перш ніж купити який-небудь, дізнайтеся чи підійде він вам. Агат - цілитель хвороб горла і легенів, зубів і порожнини рота. Лікує і оберігає від отруєнь, подагри, судом, інфекцій, хвороб шлунка. Якщо його носити на безіменному пальці лівої руки, захистить від хвороб серця. Агат охороняє житло і його мешканців від злих духів або виганяє вже з'явилися. Цей камінь наділяє свого власника даром красномовства, захищає від удару блискавок.
2
Бірюза - лікує багато хвороб і зміцнює організм, але найбільш активна яскраво-блакитна бірюза. Якщо вона різко позеленіла або побіліла, значить її власник чимось захворів. Бірюза - камінь-«миротворець», приносить в дім гармонію і успіх, оберігає від сварок і всіх бід. Дарує достаток і охороняє свого власника від пристріту, злих духів, відводить від небезпек в дорозі. Бірюза активніше допомагає добрим людям.
3
Гагат лікує нирки і печінку, покращує зір, лікує отруєння, зменшує біль. Якщо прикласти гагат до нирок, він підвищить артеріальний тиск. Це камінь-зберігач, він захищає від пристріту і псування, злих духів, депресії і нічних кошмарів. А якщо щось з цього вже торкнулося власника, розсіює в собі все зло. Гагат здатний зберігати знання минулих подій, тому допомагає тим, хто бажає згадати свої минулі життя.
4
Гематит (кровавик) очищає кров, покращує кровообіг. Використовується для лікування всієї кровоносної системи. Цей камінь дарує своєму власникові здатність керувати своєю енергією і аурою. Гематит зміцнює фізичний і ефірне тіла власника, захищає від нечистої сили, допомагає в ритуалах закликання богів, духів, елементалів стихій. Талісман, намальований за допомогою гематиту, наділений підвищеною силою і енергією.
5
Гірський кришталь в жарку погоду не дає стомитися, в холодну не дає озябнуть. Дезінфікує воду і рани, жене кров і не дозволяє мерзнути ногам. Цей камінь пам'ятає минуле і знає майбутнє, з його допомогою можна побачити будь-який момент історії, але кришталь з включеннями або затемненням, навпаки, спотворює дійсність. Гірський кришталь дарує милість і підтримку добрих духів. Чорний гірський кришталь допомагає в спілкуванні з духами мертвих.
6
Каменів в природі безліч, вивчіть властивості інших, ходите на виставки і ювелірні магазини, щоб знайти відповідний саме вам. І пам'ятайте - якщо вам сильно сподобався який-небудь камінь, значить він сам вас вибрав. Мінерал в цьому випадку точно вам підходить і допомагатиме.