Як вибрати в магазині автомагнітолу. автомагнітолу купити 24 вольта.

Автомагнитола є невід'ємним атрибутом сучасного автомобіля. Хтось розважає себе музикою в далеких дорогах і подорожах, інші ставляться до цієї деталі, як до предмету розкоші та стилю. Вибір магнітол дуже великий, і можна підібрати для себе ідеал.
Інструкція
1
Якщо ви вже монтували в ваш автомобіль аудіосистему, уважно вивчіть характеристики струму і систему комутації проводів. Якщо не планували міняти динаміки, сабвуфер і ресивер - прийміть до уваги ці дані. Майже всі автомагнітоли добре сумісні з акустичними системами, але можуть бути винятки.
2
Вивчіть тести вподобаних вам моделей в мережі. Потім про них же варто прочитати на автомобільних форумах. Останніх в інтернеті знаходиться величезна кількість, а відвідувачі їх, в загальній масі, говіркі і допоможуть сформувати думку.
3
Пам'ятайте, що автомагнітола - не просто плеєр, а прилад, розрахований саме для прослуховування в момент, коли ви керуєте автомобілем. Дуже важливо, щоб лицьова панель була ергономічна і інтуїтивно зрозуміла. Легке і просте перемикання пісень і налаштування параметрів менш відволікає вашу увагу на дорозі. Даний показник є одним з найбільш важливих.
4
Яку б магнітолу ви не вибирали, будь то прилад, що програє відео, або просто аудіоплеєр - краще зупинятися на тих моделях, де є можливість підключити usb flash-накопичувач. Це дозволить мати величезну кількість пісень для прослуховування відразу. В результаті не треба відволікатися на зміну диска, легко оновити плейлист, та й просто flash-накопичувач займає менше місця.
5
Якщо ви не ставите машину на ніч у гараж або не користуєтеся стоянкою, краще купити магнітолу з системою «маска», тобто знімається передньою панеллю, і забирати її на ніч додому. Часто машини розкривають тільки заради того, щоб витягнути магнітолу.
6
Звук є основним параметром, але найбільш проблемним для вибору. Прочитати в інтернеті про нього не вдасться. Також варто взяти до уваги, що сильний вплив на нього робить якість динаміків і їх розташування в салоні, якості ресивера. Тим не менш, варто зайти в автомагазин і попросити підключити обрані варіанти магнітол до цікавлять вас колонкам або максимально схожим за моделлю до наявних.