Як надати першу допомогу при сонячному ударі. надати в домашніх умовах першу допомогу дитині 4 роки сонячного удару.

Сонячний або тепловий удар може виникнути через порушення природної терморегуляції організму. Причиною тому найчастіше буває важка фізична праця під палючими променями сонця в умовах високої вологості, а часом просто довге перебування на сонці.
Інструкція
1
Сонячний удар небезпечний тим, що у відсутності медичної допомоги може викликати сильний шок, збій в роботі внутрішніх органів або навіть смерть. У групі ризику знаходяться люди з ослабленою терморегуляцией: літні, діти, вагітні жінки, а також ті, хто зловживає спиртними напоями в спеку. У період різкої зміни температурного режиму обмежте фізичну активність і скоротіть вживання антидепресантів.
2
До симптомів сонячного удару відносяться висока температура тіла (близько 40 градусів), почервоніння шкіри, сильна спрага, запаморочення, пульсуючий головний біль, прискорене дихання, м'язові судоми, тремор рук і ніг, втрата свідомості. Якщо тепловий удар виник через довгого перебування на сонці без тривалої фізичної активності, то тіло людини не потіє. Якщо ви побачили, що комусь стало погано на вулиці, віднесіть потерпілого в тінь або прохолодне приміщення, зніміть з нього ремені, взуття, розстібніть сорочку. Обов'язково викличте швидку допомогу.
3
Якщо потерпілий отримав сонячний удар, перебуваючи біля власного будинку, віднесіть його додому, оберніть у вологу простирадло, для зниження температури прикладіть до пульсуючим зонам (шия, віскі, зап'ястя, пахви, область паху) мішечки з льодом. Якщо потерпілий у свідомості, дайте йому не менше 1 л чистої питної води. Пити чай або кава в даному випадку вкрай небажано, так як ці напої порушують терморегуляцію організму. Ефективною першою допомогою стане прохолодний душ.
4
Щоб уникнути серйозних наслідків теплового удару, в жаркий період пийте якомога більше води (не кава і не сподіваючись), носіть одяг з льону або бавовни, під час роботи робіть часті перерви. Встановіть кондиціонер. Намагайтеся в спеку менше часу проводити на сонці, частіше приймайте прохолодний душ. Слідкуйте за тим, щоб ваш автомобіль не нагрівався на сонці.