Як лікувати ревматоїдний артрит суглобів.

Ревматоїдний артрит - це захворювання переважно дрібних суглобів, в рідкісних випадках уражаються і великі. В результаті недуги руйнується хрящова тканина, що призводить до сильних больових відчуттів, а також до деформації суглоба. Хвороба зазвичай носить хронічний характер, тому потрібне курсове лікування.
Інструкція
1
Пройдіть повне обстеження в лікарні. Основне лікування має бути призначене лікарем. Зазвичай виписують нестероїдні протизапальні засоби, мазі, в деяких випадках гормональні препарати, такі як «Преднізолон». Не потрібно купувати перші-ліпші засоби з протизапальним ефектом, вони повинні володіти і відновлюючий хрящову тканину ефектом.
2
Народне лікування на фоні медичного допомагає перемогти хворобу. Втирайте в хворі суглоби ялицеве масло кілька разів на день. Перед втиранням рекомендується прогрівати хворе місце, прийміть, наприклад, ванну з морською сіллю. Не можна не відзначити природну силу солі. При регулярному проведенні водних процедур оздоровлюється весь організм, а в основному кісткова система, адже в морській солі міститься багато мінеральних компонентів.
3
Зробіть настоянку з шабельника. Сухі стебла подрібніть і помістіть в чисту ємність. Залийте спиртом (1 частина сухого сировини і 3 частини горілки). Настоюйте три тижні в темному місці, періодично струшуючи тару. Приймайте по столовій ложці три рази на день. Також цією настоянкою натирайте хворі суглоби - це посилить ефективність лікування.
4
Приймайте відвар березових бруньок. Заварюйте 1 столову ложку сировини 200-250 мл окропу, настоюйте близько години, укутавши ємність рушником. Приймайте по 50 мл 4 рази на добу. Курс лікування тривалий - 1-3 місяці. На хворі суглоби накладайте і розпарені березове листя, зверху обертайте целофаном. Компрес тримайте близько 2 годин.
5
Періодично відвідуйте свого лікуючого лікаря і проходите додаткову діагностику. Лікування потрібно проводити під пильною увагою фахівця. Займатися самолікуванням не можна, адже це може загрожувати повною нерухомістю хворого суглоба.