Як налаштувати відеокамеру Sony.

Сучасні цифрові відеокамери мають широкі можливості, що дозволяють відобразити рідкісні і цікаві епізоди нашого життя. При зйомці відеокамерою користувачеві доводиться періодично налаштовувати параметри пристрою в умовах, що змінюються експозиції. Залежно від типу камери послідовність установки налаштувань може бути різною, незмінними залишаються загальні принципи. Розглянемо, як правильно налаштувати при зйомці відеокамеру "Sony".
Інструкція
1
Оберіть в меню налаштувань позиції для визначення необхідних параметрів зйомки. Деякі значення налаштовані за замовчуванням, але при необхідності їх можна змінити відповідно до вимог, що пред'являються умовами експозиції.
2
При бажанні відображуватимете на екрані рамку, яка дозволяє перевірити положення знімається об'єкта по горизонталі і вертикалі. На зображенні рамка записується. Для кращої збалансованості композиції кадру помістіть об'єкт в точці перетину контрольної рамки. При виборі функції «Контрольна рамка» буде показана область, яка відображається на екрані під час перегляду запису.
3
Щоб компенсувати тремтіння камери під час зйомки, встановіть значення «Вкл» для параметра "Steadyshot". Якщо використовується штатив, то зображення буде виглядати природно і при відключеній функції. У деяких моделях камер ви зможете збільшити зображення в 12 разів, використовуючи оптичний трансфокатор; при цьому параметр "Steadyshot" повинен бути активний.
4
Якщо на камері встановлений конверсійний або ширококутний об'єктив, переконайтеся, що в меню встановлена настройка, відповідна даному типу об'єктива. Деякі модифікації передбачають встановлення та налаштування також і телеконверсіонного об'єктива. Враховуйте, що якщо для такого об'єктива ви встановите значення, відмінне від «Викл», вбудований спалах не спрацює.
5
При портретній або груповий зйомці включите в настройках систему розпізнавання осіб. Для цього активуйте функцію «Определ. осіб ». Недолік полягає в тому, що за певних умов зйомки, наприклад, при недостатній освітленості, зазначена функція може не спрацьовувати ефективно. У таких випадках вимкніть функцію зовсім.
6
Для виявлення особи та для спрацьовування затвора при посмішці використовуйте настройку «Пріора. устан. ». При цьому буде автоматично встановлена регулювання кольору і фокусування обраних осіб. При необхідності додатково налаштуйте камеру на розпізнавання осіб дорослих або дітей.
7
Для установки додаткових корисних функціональних налаштувань уважно вивчіть інструкцію з експлуатації конкретної моделі відеокамери. Залежно від моделі конкретні установки можуть відрізнятися від стандартного набору функцій.
Skype - популярна і дуже зручна програма, що дозволяє своїм користувачам здійснювати дзвінки по всьому світу практично безкоштовно. Крім того, ця симпатична програмка дозволяє під час розмови як чути, так і бачити свого співрозмовника. Якщо ви раніше не користувалися відеозв'язком, і у вашому ПК немає вбудованої веб-камери, кілька порад на цю тему можуть бути вам корисні.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
  • - звичайнісінька веб-камера
Інструкція
1
Спочатку придбайте веб-камеру, підключіть її до комп'ютера і встановіть драйвери. Вони продаються в комплекті з камерою. Якщо ж драйверів з якоїсь причини в комплекті немає, скачайте їх з мережі, тільки спочатку переконайтеся, що вони підходять саме для вашої веб-камери.
2
Перевірте, визначив чи Skype вашу веб-камеру. Зайдіть в меню "Інструменти" натисніть на опцію "Налаштування" і потім перейдіть в підменю "Налаштування відео". Обов'язково переконайтеся, щоб у вікні "Включити Skype відео" стояла галочка.
3
Якщо веб-камера працює, то ви побачите відео зображення у верхньому кутку вашого монітора з правого боку. Якщо ви не бачите зображення, перевстановіть драйвери. Якщо все гаразд, то таке ж зображення буде бачити ваш співрозмовник.
4
Потім відрегулюйте зображення за своїм смаком. Натисніть опцію "Налаштування веб-камери" і встановіть яскравість, контрастність, колірну гамму. Всі ці зміни будуть відбуватися на ваших очах, так що вибрати найкомфортніший варіант не складе для вас праці.
5
Зображення з'явилося - натисніть на кнопку «Зберегти». Камера налаштована.
Зверніть увагу
Якщо ж вас не видно, а всі налаштування виставлені правильно, перейдіть на інший тарифний план інтернету, так як для Skype у вас занадто вузький канал.
Корисна порада
Якщо під час розмови ваш співрозмовник вас чує, але не бачить - натисніть на кнопку «Почати відео трансляцію».