Як навчитися робити написи графіті. вчимося малювати написи на папері фломастерами.

Важко, мабуть, знайти людину, яка жодного разу в житті не бачив різноманітно розцяцьковані написи на стінах, які називаються графіті. В Росії цей вид образотворчого мистецтва потрапив у середині 90-х років, він з'явився новим напрямком творчості hip hop культури.
Вам знадобиться
  • - альбом для малювання з хорошою папером;
  • - м'який простий олівець;
  • - фломастери і кольорові олівці;
  • - різнокольорові кулькові та гелеві ручки;
  • - фарба в балонах;
  • - рукавички;
  • - респіратор.
Інструкція
1
Для того щоб почати малювати гаффіті на стінах будинків та інших будівель, необхідно освоїти наипростейших техніку малюнка на папері за допомогою олівця. Спочатку можете використовувати в графіті різні написи, літери, числа. Зазвичай граффітники використовують власне ім'я. При малюванні графіті спробуйте натискати на олівець з різною силою. Дана техніка дає можливість урізноманітнити фактуру і глибину малюнка. Деякі елементи малюнка спробуйте штрихувати і затінювати, цим ви досягнете тривимірності зображення.
2
В графіті головний стиль зображення об'ємних предметів називається пузирем.Сперва навколо написаної букви нанесіть контур, для чого просто обведіть її, не роблячи гострих кутів. Підберіть необхідну товщину букві і ступінь округлості. Після створення контура ластиком всередині обведення зітріть букву. А далі включайте свою фантазію. Можете додати різні кольори, обвести контур маркером або кольоровим олівцем потрібного вам кольору. Можете додати які-небудь додаткові елементи.
3
Тепер підготуйтеся до того, щоб перенести ваш малюнок (скетч) на стіну. Не забувайте про те, яка поверхня повинна бути для вашого малюнка. Скетч буде краще лягати на загрунтовану поверхню або бетон.Одна з головних особливостей в малюванні графіті - основний фон написи. Позоставте патьоки фарби. Зачекайте, поки фарба висохне, і тільки після цього нанесіть колір фону.
4
Найкраща погода для малювання графіті - тепла і безвітряна. А ось в холодну і дощову погоду фарба довго сохне і не дуже добре лягає на поверхность.Самое головне в роботі граффитиста - це необхідність подбати про засоби техніки безпеки, а саме про рукавички і респіраторі.