Як зробити саморобний мінітрактор.

Міні-трактор замінимо у господарстві. За допомогою такої машини можна піднімати і переміщати вантажі, обробляти ділянку, збирати сіно. Для розширення діапазону можливостей міні-трактора достатньо обладнати його кількома доповненнями.
Вам знадобиться
  • - прокатний швелер;
  • - зварювальний апарат;
  • - болти;
  • - дриль;
  • - куточок;
  • - ходова частина від мотоцикла;
  • - деталі рульового керування від автомобіля;
  • - автомобільні колеса.
Інструкція
1
Раму для саморобного трактора складіть з двох лонжеронів, заднього і переднього траверсів. Для створення даних елементів використовуйте прокатний швелер. При цьому передню частину рами зробіть трохи вже, утворивши трапецію. Для нефункціональних елементів рами використовуйте звичайні прокатні листи. Просвердлите в рамі кілька отворів для подальшого прикріплення до неї різних вузлів і агрегатів.
2
Виготовте і приєднайте підрамник. Для цього на чотирьох кутах рами до лонжеронів приваріть по стійці з куточка 5 х 5 см. З'єднайте їх зверху за допомогою зв'язків. Щоб прикріпити до рами задній міст, чотирма болтами прикрутіть під лонжеронами черевики. До обох приваріть по втулці для приєднання задньої навіски до рами. Дане пристосування дозволить до навішування монтувати плуг.
3
Щоб можна було використовувати граблі або вантажну віз, приваріть форкоп-проушину із сталевого швелера до заднього траверсу. Для подцепкі знарядь використовуйте г-подібний шкворень. Для додання підвісці переднього моста жорсткості і шарнірно приваріть проушину. З її допомогою в спеціальній вилці, прикрученою болтами до передніх траверс і поперечині, підвісьте балку.
4
В якості силового агрегату можна використовувати механізм мотоцикла з потужністю 18 кінських сил. Для створення заднього і переднього мостів використовуйте частини автомобілів. Колеса також використовуйте автомобільні. Вибираючи шини, краще віддати перевагу тим, що мають більш «м'який» малюнок.
5
Для виготовлення підресореного сидіння візьміть підвіски з двох мотоциклів, з яких зробіть пружинно-гідравлічні амортизатори. На підлозі з рифленого сталевого листа встановіть кронштейни педалей зчеплення, газу і гальма. Якщо трактор призначений для сільськогосподарської праці, зробіть додаткову наважку з ручним механічним приводом для підйому вантажів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q2KPeBLR4dI