Як одягнутися на весілля.

Вирушаючи на весілля в якості запрошеного гостя, зверніть найпильнішу увагу на свій гардероб. Не впадайте в крайнощі при виборі костюма і дотримуйтеся декількох простих, але обов'язкових для виконання правил.
  1. Пані можуть одягтися на весілля максимально ошатно, вибравши довге або коротке плаття для урочистого випадку. У той же час слід пам'ятати, що в білій сукні на весіллі може бути тільки наречена. Але й однотонне чорне плаття не завжди є кращим варіантом для весільної вечірки. Краще віддати перевагу одяг будь-якого нейтрального кольору.
  2. Взуття має бути не тільки красивою і елегантною, але і зручною - в більшості випадків весільне торжество триває не одну годину. В крайньому випадку, можна взяти з собою змінне взуття, легку і зручну.
  3. Пані не повинні надто рясно доповнювати свій наряд прикрасами. Краще віддати перевагу спокійні і непомітні комплекти з золота або срібла.
  4. Чоловіки можуть приходити на весілля в будь-якому святковому костюмі - однотонному, картатому або смугастому. Головне правило - ваш костюм не повинен копіювати костюм нареченого. Постарайтеся уникати також білих сорочок - краще підберіть сорочку під колір костюма.
  5. Як правило, ошатно одягнутися на весілля можна і без використання краватки. Але в цілому краватка є бажаним доповненням до чоловічого костюму, обраному для весільного торжества. Якщо весілля проходить в неофіційній атмосфері, можна вдягнути джинси і однотонну сорочку. Але в будь-якому випадку слід уникати спортивного одягу, безформних старих светрів і поношеного взуття.
  6. Гості на весіллі не повинні надто активно користуватися туалетною водою або парфумами. У більшості випадків весільне торжество проходить при великому скупченні гостей, тому різкий і сильний запах парфумерії буде вкрай недоречним.
  7. Не забудьте захопити з собою носовичок - чоловіки можуть покласти його в кишеню піджака, а жінки - в невелику сумочку або клатч.
  8. Якщо весілля відбудеться в холодну пору року, постарайтеся вибрати такий варіант верхнього одягу, який був би максимально елегантним, бажано - витриманий у класичному стилі (наприклад, акуратне пальто або напівпальто). Зрозуміло, в приміщенні ви не будете перебувати у верхньому одязі, але весільна відео- або фотозйомка нерідко проходить і на вулиці. Тому не варто надягати спортивні куртки кричущих відтінків або надто затрапезну верхній одяг.
  9. Вирушаючи на весілля, зверніть увагу також і на свій головний убір. Гості чоловічої статі відвідують торжество з непокритою головою, а ось пані мають повне право бути присутнім на весіллі в головному уборі. У кожному разі головний убір повинен бути акуратним і не вражати надмірної екстравагантністю. Всі гості на весіллі повинні одягатися згідно ситуації, тому не варто доповнювати свій наряд кричущими аксесуарами.