Як збирати гриби грузді. Як правильно збирати грузді.

Серед безлічі грибів, придатних в їжу, є всього-на-всього три першої, тобто найвищої категорії. Це білий гриб, рижик і груздь справжній (інша назва - груздь білий). За старих часів він нерідко називався «царським грибом» за його міцну, щільну, білу м'якоть і чудові смакові якості.
Інструкція
1
Період збору груздів - з середини літа по середину осені (тобто з липня по початок жовтня). Шукайте їх, насамперед, в березняках. Але можна наштовхнутися на грузді і в змішаних лісах. Ростуть вони, як правило, групами. Вважають, що сама назва гриба - «груздь» - походить від видозмінених слів «група», «купа».
2
Обов'язково врахуйте, що ці гриби частіше попадаються в низинах, де більш рихла і вологий ґрунт. На «буграх», особливо з сухою піщаним ґрунтом, їх практично не можна зустріти.
3
Грузді використовуються в їжу в солоному вигляді. Попередньо ви повинні обов'язково вимочити гриби мінімум дві доби (для надійності, можна збільшити цей термін до трьох діб). Очистіть грузді від бруду і прилип листя, покладіть в скляний або емальований посуд, залийте холодною підсоленою водою. Воду слід періодично змінювати. До чого потрібні такі заходи? Справа в тому, що в грузді міститься гіркий молочний сік. Він не отруйний, але зіпсує смак грибів, якщо їх не вимочити.
4
А вже після вищеописаної попередньої обробки ви можете засолити грузді «холодним» або «гарячим» способом. І приблизно через місяць у вас буде готовий до вживання продукт, який може послужити прикрасою будь-якого столу.
5
Крім білого або справжнього груздя, не нехтуйте іншими: жовтими, осиковими, чорними грибами. Нехай вони менш цінні, але теж мають гарні смакові якості. Обробляти їх слід точно так само, як і груздь справжній. Чорний груздь (в просторіччі - «чорнушка») після вимочування і засолювання приймає вишнево-рожевий колір, але на його смак це абсолютно не впливає.
Корисна порада
Зовнішній вигляд груздя: пластинчастий гриб, який має опушені по краях капелюшок. Колір капелюшка варіює від білого до світло-жовтуватого, форма - «воронковидная», тобто з поглибленням в центрі. У найбільш великих екземплярів капелюшок досягає до 20 см в діаметрі, але зазвичай, звичайно ж, набагато менше. Відмітна ознака груздя - його капелюшок навіть при сухій погоді завжди трохи вологим. Пластинки у молодого груздя білі, у старого - жовтуваті.