Як оформити фасад магазину. фасади магазинів картинки.

Як театр починається з вішалки, так і магазин починається з фасаду. Від того, наскільки точно оформлення особи магазину відображає його внутрішню наповненість, залежить, зайде туди покупець чи ні.
Інструкція
1
Оформлення фасаду відрізнятиметься для магазинів з різним асортиментом продукції. Витончена вітрина з жіночою білизною не повинна бути схожа на ґрунтовний вхід в магазин будівельних матеріалів. Навіть розмір вхідних дверей і сходів грають свою роль. Продовольчий магазин з соціальними цінами оформляється недорогими, але міцними оздоблювальними матеріалами, адже заходити туди буде маса абсолютно різних людей. Важливо, щоб інформація про низькі ціни була присутня в рекламному оформленні фасаду. Вікна, вітрини і двері таких магазинів зробіть пластиковими, щоб за ними було легко доглядати.
2
Оформляйте фасад магазину, якщо дозволяє продукція, яскравими кидаються в очі декоративними деталями. Вивіску зробіть крупної з підсвічуванням, щоб не втратити покупців в темний час доби. Попросіть фірму-оформлювача розробити дизайн знака вашого магазину.
3
Навряд чи ви візьмете таку складну справу, як повне оформлення фасаду магазину на себе. Все-таки це краще довірити майстрам-професіоналам. У студії вам можуть запропонувати свій варіант оформлення і реклами, але можна розробити його спільно. Ретельно вибирайте освітлення вітрин, входу і вивіски - ефектно підсвічені товари привертають більше покупців. Не забувайте оновлювати композицію в вітрині - нове завжди притягує погляд. Вчасно виставляйте рекламу про знижки або акції, що проходять в магазині.
4
Важливо врахувати й загальний стиль оформлення вулиці і сусідніх будівель і магазинів. Єдиний стиль і колірне рішення всього кварталу виглядають дуже ефектно. Доглядайте за газоном перед своєю торговою точкою і обов'язково поставте урни - чистота і акуратність сприятливо позначаться на потоці покупців. Витончені квіткарки і ліхтарі між вікнами вашого магазину, який торгує жіночим одягом, прекрасно впишуться в загальний задум оформлення фасаду.
5
Зверніть увагу на фасади магазинів, які приваблюють ваш погляд. Сфотографуйте ці об'єкти, щоб після спокійно проаналізувати свої враження та вивести алгоритм, керуючись яким, ви разработаете дизайн своєї вхідної групи, вітрин і вивісок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pE9AhyViH14
Напевно, кожен з нас колись замислювався про приватне підприємництво, про відкриття своєї власної торгової точки. На перший погляд, начебто нічого складного в цьому немає - зняти приміщення в оренду, закупити товар і продавати в своє задоволення. Але не тут-то було. Оформити власну торгову точку досить-таки клопітно.
Інструкція
1
Спочатку необхідно зрозуміти, а що ж таке торговельна точка? Отже, торгова точка - це досить широке поняття, під яким розуміється будь-яке місце торгівлі, будь-то ларьок, який продає прохолодні напої або ж фірмовий магазин одягу. Всі торговельні точки можна розділити на такі види: - залежно від масштабу торгівлі: дрібна, середніх розмірів, велика; - залежно від місця розташування: місцева торгова точка, іногородня, міжнародна; - залежно від специфіки діяльності: роздрібна, оптова.
2
Якщо все ж прийнято рішення зайнятися приватним підприємництвом, то необхідно пройти процедуру реєстрації та оформити торгову точку відповідно до законодавства.
3
На першому етапі необхідно визначитися зі статусом вашого підприємства. Чи будете ви реєструватися як юридична особа або ж підприємець, який не має статусу юридичної особи. Далі доведеться вирішити, в якому вигляді буде відбуватися подача звітів до податкової інспекції.
4
Якщо ви визначилися з найменуванням, то наступний етап - офіційна реєстрація в державних органах.Регістрацію найпростіше надати фахівцям в даній області. Але якщо є вільний час, то беріться до даної операції самостійно. Для цього вам необхідно зібрати документацію, завірені у нотаріуса копії наступних документів: - повне найменування торговельної точки; - розташування точки (юридична адреса); - копії документів, що засвідчують особу підприємця (паспорт); - сертифікат СЕС на надання прав торгівлі; - результати сертифікації вашої точки в спеціалізованих органах; - свідоцтво про постановку на облік у податковій інспекції.
5
Реєстрація підприємства, який не носить статус юридичної особи, займе малу кількість часу - приблизно, 7-10 днів. Реєстрація юридичної особи займе досить тривалий відрізок часу, місяць.