Як виконати вирівнювання стін. Як перевірити рівність стін.

Якщо ви вирішили зайнятися обробкою стін, то в першу чергу зверніть увагу на їх стан. Вони повинні бути ідеально рівні. В іншому випадку вам не вдасться домогтися гарного вигляду приміщення.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно визначитися, яким способом ви будете виконувати вирівнювання стін. Ви можете виконати вирівнювання поверхні за допомогою будівельних сумішей. Також для вирівнювання часто застосовується гіпсокартон.
2
Якщо ви хочете поклеїти шпалери на дану поверхню, то можливі обидва варіанти вирівнювання стіни. Якщо ж у ваші плани входить укладання плитки, то в даному випадку стіни повинні бути вирівняні тільки будівельними сумішами. Варто відзначити, вони також сприяють більш жорсткому зчепленні плитки зі стіною.
3
Вирівняти стіну за допомогою будівельної суміші досить просто. Для початку необхідно в один з верхніх кутів стіни вбити цвях. Він повинен виступати приблизно на 2-3 мм від поверхні. Він буде грати роль маячка. Після цього візьміть нитку і прикріпіть до неї будь-який вантаж. Добре підходить для цієї мети звичайна гайка. У підсумку ви отримали Виска. Закріпіть його до цвяха так, що вантаж дещо не діставав до підлоги. Повинна вийти пряма лінія вниз. Вбийте другий цвях в нижню частину стіни. Нитка і капелюшок цвяха повинні розташовуватися на одній лінії.
4
Аналогічні дії виконайте і з протилежного частиною стіни. В результаті ви повинні отримати чотири вбитих цвяха по периметру і дві рівні лінії з двох сторін. Далі візьміть ще нитки і протягніть їх хрест навхрест. Потім візьміть рівну палицю і притулите її до цих двох цвяхах. Розведіть будівельну суміш. Будівельним шпателем заповніть простір між стіною і палицею. Зачекайте поки вона висохне. На виході повинна вийти рівна пряма лінія, яка буде маячкових.
5
Далі розведіть близько 10 літрів Ротбанда і за допомогою будівельного шпателя нанесіть його на стіну великими мазками. Візьміть у руки правило і рівну палицю відповідного розміру. З їх допомогою вирівняйте накладену суміш. Проводьте палицею знизу вгору вздовж маячкових ліній. Якщо необхідно, то додайте ще суміші. Кут найкраще вирівнювати шпателем.
6
Якщо ви вирішили вирівняти стіни гіпсокартоном, то для початку необхідно виміряти стіни. Врахуйте, кути приміщення після обробки повинні вийти прямими. Відступите від стіни 3-4 см і вкрутіть саморіз. На нього прикріпіть Виска. Внизу в точці зіткнення статі з схилом вкрутите другий саморіз. Прив'яжіть до них нитку внатяг. Аналогічну операцію виконайте з усіма кутами приміщення. В результаті має вийти контур майбутнього каркаса. Олівцем зробіть мітки під натягнутими нитками. Після цього можете зняти їх і прикріпити по мітках напрямні.
7
В напрямні вставте стійки. Крок між стійками повинен бути не більше 50 см. В результаті вийшов каркас під стіни з гіпсокартону. Добре зміцните дану конструкцію саморізами.
8
Далі вам необхідно виконати утеплення стіни. Між стійок укладіть скловату і пробкові мати. Також добре для цієї мети підходить изовер. Залишилося тільки закріпити листи гіпсокартону. Найкраще кріпити їх до каркаса за допомогою саморезов.