Як створити декор пляшки своїми руками.

Відомо, що речі, зроблені своїми руками, цінуються більше аналогів, придбаних в магазині. В власноруч створене і прикрашене виріб майстер вкладає душу, вона не схожа на фабричних «побратимів», і ви точно можете бути впевнені, що другого примірника немає ні у кого.
Вам знадобиться
  • - пляшка;
  • - фарба для скла;
  • - контурна фарба;
  • - серветка;
  • - клей ПВА;
  • - губка;
  • - прикраси (стрічки, бісер, черепашки);
  • - лак.
Інструкція
1
Одним з найпростіших виробів для початківців хенд-мейдеров буде ваза, створена своїми руками. Вона обов'язково стане в нагоді вам - коли в свята квартиру заповнять букети квітів, які нікуди розставляти. Ваза стане відмінним подарунком для ваших близьких. І зробити декор пляшки зовсім не складно!
2
Одна з найпростіших технік, за допомогою якої можна домогтися дивовижних результатів, це декупаж. Виберіть серветку з красивим малюнком і виріжте з неї ті елементи, які ви хотіли б бачити на вашій вазі.
3
Перед тим як почати приклеювати серветку до пляшки, ви можете покрити вазу фарбою для скла, яка буде вдало виглядати з малюнком. Якщо боїтеся помилитися, виберіть такий же колір, якого була серветка. Нанесіть фарбу рівним шаром і дайте пляшці висохнути. При необхідності після висихання можна нанести ще шар фарби.
4
Після того як ваша пляшка висохла повністю, приступайте до подальшого декорування. Серветка складається з декількох паперових шарів. Для роботи вам потрібен тільки один верхній шар, на якому і знаходиться малюнок. Акуратно потеребив кінчик серветки, відокремте шар, з яким будете працювати.
5
Прикладіть малюнок до пляшки, умочіть губку в клей (дуже зручно користуватися прямокутником, вирізаним з губки для миття посуду) і легкими рухами приклейте малюнок, проглажівая його зверху губкою з клеєм від центру до країв.
6
Після того як клей висох, ви можете прикрасити пляшку стрічками, приклеїти бісер, черепашки, пір'я або стрази. Орнамент з серветки, який ви приклеїли, можна обвести за допомогою контурної фарби - це приховає нерівності по краях. Дайте виробу ще раз підсохнути і покрийте пляшку лаком, щоб при попаданні води ваш декор не постраждав. Ваша декорована ваза готова!
Зверніть увагу
Якщо ви, наносячи фарбу, хочете домогтися плавного переходу кольору, вам доведеться малювати в темпі, так як фарба для скла швидко висихає.