Як збити вершки для торта. торт користуючить вершки.

  •  Збиті вершки для дуже багатьох людей - найулюбленіший крем в будь-якому торті або десерті. Їх використовують не тільки для начинки, але і для прикраси різних солодощів. Збиті вершки можуть бути десертом і самі по собі, якщо їх подати в креманке з ягодами. Деякі спритні мами роблять дуже привабливою просту вівсяну кашу для своїх дітей, прикрасивши її невеликою вензельком або трояндочкою з солодкою щільної піни. Щоб прикрасити торт вершками, не обов'язково купувати їх у магазині, особливо, коли він готується для дітей.
  •  Желатин замочити в холодній і обов'язково кип'яченій воді. Коли набрякне, злийте воду, а желатин нагрійте на водяній бані до розчинення.
  •  Чашу з вершками встановіть в ємність з льодом або крижаною водою, так щоб дно миски з вершками було в холоді.
  •  Збийте міксером на невеликій швидкості вершки цукровою пудрою до розчинення цукрової пудри.
  •  У самому кінці введіть желатин і збийте до однорідного стану. Готові збиті вершки відправте в холодильник до використання.
  •  Не використовуйте вершки 22%, так як їх не вийде збити до міцної піни, вони все одно будуть рідкими. Якщо ви ризикнете додати желатину до таких вершкам, то отримаєте не крем зі збитих вершків, а зовсім інший десерт, тобто вершкову паннакотту. Не перестарайтеся зі збиванням, так як ризикуєте отримати просту вершкове масло замість збитих слівок.Еслі ви хочете надати крему якоїсь смак, додайте до вершків міцну каву з розрахунку 2 столові ложки на 200 мл вершків, або малини з розрахунку 100 г свіжих ягід на 600 мл слівок.Колічество желатину збільшувати в такому випадку не потрібно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=780JkaZuxaM