Лікування гематоми народними засобами.

Гематома - набряк і посиніння, викликане внутрішньою кровотечею. Причиною його, найчастіше, є розриви кровоносних судин від ударів при травмах. Оскільки розтікання крові в тканинах обмежена стінками порожнини, то гематома, або синяк, як її називають в народі, має локальний характер і чітко виражені обриси. Від набряку і посиніння можна позбутися за допомогою народних засобів.
Вам знадобиться
  • - яблучний оцет;
  • - лід;
  • - холодна вода;
  • - сіль;
  • - бодяга суха,
  • - квасоля біла;
  • - квіти багна сухі;
  • - мед;
  • - 57% розчин марганцевокислого калію;
  • - горілка.
Інструкція
1
Перш за все, щоб запобігти подальшому розрив кровоносних судин і викликати їх спазм, зупинивши кровотечу, прикладіть до травмованого місця шматки льоду або холодні предмети і міняйте його постійно, протягом півгодини після удару. Потім ще 24 години вам слід прикладати на синяк холодні компреси, змочуючи м'яку тканину холодною водою, розведеною яблучним оцтом в співвідношенні 2: 1. Після цього, щоб гематома швидше розсмокталася, робіть зігріваючі компреси. Намочіть шматок марлі в горілці, прикладіть на синяк, обмотайте поліетиленом і зверху накладіть пов'язку з вовняної тканини, шарфа. Якщо травмована нога - то надягайте поверх компресу вовняний носок.
2
Гематому на ступні можна вилікувати примочками з 57% розчину марганцевокислого калію або суміші яблучного оцту з сіллю в співвідношенні 2: 1. Намочіть м'яку тканину і прикладіть її на хворе місце, потримайте хвилин 20-25. Цю процедуру необхідно проробляти кілька разів на день.
3
Традиційно для усунення наслідків ударів і травм при лікуванні гематоми використовувалася суха трава бодяги. Вона продається і в аптеці. Перед вживанням зітреш її в дерев'яній або мармуровій ступці до порошкоподібного стану. На 2 столових ложки трави вам буде потрібно 4 столових ложки гарячої кип'яченої води. Налийте її в порошок трави, ретельно перемішайте і кашку, що вийшла прикладіть до синців, зафіксувавши пов'язкою.
4
Зробіть відвар сухих квітів багна з медом і змочуйте їм гематому 2-3 рази на день. Для приготування відвару візьміть 2 столових ложки квітів. Залийте все склянкою гарячої кип'яченої води і потім на повільному вогні ще 15 хвилин. Коли відвар охолоне, процідіть його і в остигнула рідина додайте 1 чайну ложку меду.
5
Використовуйте відварну білу квасолю. Варіть її довго, поки вона не стане зовсім м'якою. Розтлумачте боби дерев'яним товкачем і теплом вигляді прикладіть до хворого місця. Як компресу її добре залишити на ніч.