Як відвідати історичні місця Європи.

Останнім часом у звичних туристів вже не такою популярністю користуються звичні багатьом Туреччина, Єгипет або Таїланд. Зараз більший інтерес у мандрівників викликає Європа, яка багата історичними та культурними пам'ятками. Країни цього континенту зберегли безліч архітектурних пам'ятників, які були створені кілька століть тому. Тому, якщо ви хочете здійснити дійсно цікаве і запам'ятовується подорож, відвідайте історичні місця Європи, і ви не пошкодуєте.
Вам знадобиться
  • Карта Європи, візові документи, візит в посольство, путівник, розмовник, словник.
Інструкція
1
Для початку виберіть країни і міста, які ви хотіли б відвідати. Для цього найкраще звернутися в туристичне агентство. Практично будь-яке з них пропонує масу різноманітних турів, серед яких є і маршрути по історичних місцях. Якщо це ваше перше подорож за кордон, то не ризикуйте здійснювати його самостійно. Туристичне агентство допоможе з оформленням всіх документів і проведе чудові екскурсії.
2
Дуже цікава для відвідування саме Західна Європа. До її складу входять такі країни, як Австрія, Німеччина, Італія, Франція, Ватикан, Великобританія, Швейцарія, Норвегія та ін. Якщо ви хочете охопити якнайбільше історичних пам'яток, зверніть увагу саме на ці країни. Купіть карту Європи, пробіжіть по ній очима і оцініть, скільки місць ви хотіли б відвідати, а також за який проміжок часу. Це буде визначальним критерієм при виборі туру.
3
Після того як ви вибрали тур, починайте оформлення документів для виїзду. Швидше за все, вам знадобитися Шенгенська віза, яка дає право необмеженого подорожі по країнах, які уклали угоду Євросоюзу. Фактично, вам потрібно буде оформити візу в одну країну, яка дасть вам право в'їжджати і в інші. Уточніть у менеджера туристичного агентства, які саме документи вам потрібні (вони можуть відрізнятися в залежності від посольства, в якому оформляється віза).
4
Якщо ви отримали візу і вже знаєте дату поїздки, починайте збори. У подорожі по історичних місцях одна з головних речей - це якісний фотоапарат, адже просто неможливо не відобразити ту красу і величність, яка дійшла до нас ще з давніх часів. Також не забудьте взяти з собою карту Європи і невеликий путівник, щоб відзначати, які місця ви вже відвідали і чим вони вам запам'яталися. Якщо ви не володієте англійською мовою, обов'язково захопіть з собою розмовник, адже завжди може виникнути ситуація, коли необхідно поспілкуватися з місцевими жителями.