Як навчитися робити малюнки графіті.

Графіті в наш час стає все більш популярним. Ставлення до цього мистецтва неоднозначне: деякі люди навіть вважають його пустощами і хуліганством, оскільки графіті часто малюють на парканах і стінах. Однак не можна заперечувати, що серед райтерів є визнані генії, які створюють справжні шедеври.
Інструкція
1
Уважно дивіться на чужі графіті, вивчайте їх. Спостерігати не означає копіювати чужі ідеї. Ви просто повинні вчитися у більш досвідчених райтерів і не допускати помилок новачків. Запам'ятовуйте як вдалі, так і невдалі роботи, щоб вам було легше згодом створювати щось своє.
2
Почніть малювати олівцем на папері. Найпоширеніша помилка початківців райтерів - це прагнення якомога швидше зобразити що-небудь на будівлі, щоб усі побачили і оцінили його роботу. Однак у більшості випадків новачки лише псують стіни неякісними малюнками. Запасіться альбомними листами, олівцями, ластиками і маркерами і тренуйтеся якомога більше.
3
Спочатку спробуйте скопіювати декілька найбільш простих робіт професійних райтерів. Починайте з двомірних зображень, і тільки потім переходите до об'ємним. Використовуйте різні кольори і відтінки, щоб зображення було більш яскравим і ефектним: навіть найпростіший і невигадливий кольоровий малюнок часто виглядає гарніше складного чорно-білого.
4
Навчіться малювати букви. Найпростіший стиль, який може освоїти новачок, - це стиль bubble. Малюнки в цьому стилі мають округлу форму і нагадують бульбашки. Просто покажіть на аркуші паперу велику друковану букву, а потім спробуйте видозмінити її, прибираючи кути і надаючи малюнку округлу форму. Малюйте спочатку окремі букви, а потім спробуйте написати що-небудь в техніці графіті.
5
Спробуйте написати своє ім'я. Багато новачків саме ім'я або нік використовують для створення тега - унікальної підписи райтера. Тренуйтеся до тих пір, поки не навчитеся малювати тег легко і без помилок.
6
Коли ви навчитеся створювати кольорові малюнки, спробуйте зобразити кілька чорно-білих. Експериментуйте з силою натискання, штрихуванням, товщиною лінії. Об'ємні чорно-білі малюнки виходять не відразу, тому тренуйтеся якомога більше.
7
Навчившись добре малювати олівцем, маркером і фарбами, вирушайте на вулиці міста. Не варто імпровізувати, поки ви не будете впевнені в собі: малюйте спочатку на папері, а потім переносите малюнок на стіну.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=d7WVebOzsgM