Як заморозити ягоди. заморожені яблука Як заморозити.

Літо пролітає швидко, і хочеться встигнути максимально запастися його дарами на зиму. У тих чи інших фруктів і ягід свій час дозрівання, і важливо його не пропустити. Продукти, які ви плануєте заморозити повинні бути неушкодженими і свіжими. Зробивши необхідні заготовки із заморожених ягід, ви всю зиму зможете насолоджуватися всілякими напоями та десертами з різних ягід. Але такий спосіб "консервації" плодів вимагає деяких дуже важливих знань, володіючи якими ви збережете первозданну форму і смак смородини, суниці, малини, ревеню, яблук, персиків і т.д.
Вам знадобиться
    • Пакети для заморожування продуктів
    • Контейнери для заморозки продуктів
    • Силіконові форми для випічки кексів
    • Силіконові форми для заморозки льоду
    • Склянки для заморозки напоїв
Інструкція
1
Для заморозки ягід цілком, які ви будете зберігати в пакеті, розділіть процес заморожування на два етапи. По-перше, розкладіть приготовлені для заморожування ягоди в один шар на підносі або деку і помістіть в морозилку на одну годину.
2
Через годину заморожені ягоди пересипте в пакети або контейнери і вкладаємо в один з ящиків для зберігання.
3
Для заморожування фруктово-ягідного пюре, в блендері приготуйте суміш з ягід і плодів по своєму смаку. Викладіть суміш в силіконову форму для випічки кексів. Після повного заморожування перекладіть заготовки в пакети для зберігання.
4
Для заморожування великих плодів, наприклад, айви, яблук, персиків або сливи, звільніть їх від кісточок і видаліть плодоніжки. Наріжте кубиками або часточками.
5
Викладіть нарізані плоди в один шар на піднос або лоток і відправте в морозильну камеру на 1:00, після цього розсортуйте за призначенням і розкладіть в пакети та контейнери для заморозки.
Зверніть увагу
Ягоди і фрукти відправляйте в морозилку повністю сухими, інакше вони змерзнути між собою. Ягоди і фрукти зсипайте в пакети та контейнери вже замороженими, інакше отримаєте великий заморожений шматок, а не розсип цілих ягід або шматочків фруктів.
Корисна порада
Для заморожування фруктів та ягід спочатку розсортуйте їх за призначенням: складіть суміші для компотів і морсів, айву і кислі яблука заморозьте для гарніру до м'яса і птиці. Сливи, ревінь та персики заготуйте для пірогов.Пакети та контейнери придбайте тільки ті, які призначені для заморожування і тривалого зберігання в морозильній камері. Обов'язково дивіться маркування пластика і температуру впливу. Ці позначення є на упаковці.