Як прошити psp з офіційною прошивкою. Як перепрошити psp с.

Play Station являє собою одну з найпопулярніших консолей в світі. Перепрошивка PSP дає можливість розширити її функціональність. В інтернеті зараз доступно для скачування досить багато різних версій прошивок. Порядок їх установки для кожної версії буде індивідуальним.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - консоль PSP.
Інструкція
1
Завантажте з інтернету віртуальну прошивку версії 5.03 для Psp lite 3000 і подібних моделей. Завантажити її можна за посиланням http://letitbit.net/download/70791.74257f423264a1cf147614fc1e11/5.03GEN_C.5.03_ChickHEN_R2.rar.html. Підключіть приставку до комп'ютера за допомогою інтерфейсу Usb, щоб перепрошити Psp.
2
Виконайте з'єднання приставки з ПК за допомогою Usb Connection. Клацніть правою кнопкою миші по викачаного файлу і виконайте витяг файлів з архіву в будь-яку папку. Зайдіть в цей каталог, запустіть з нього файл ChickHEN R2, у вікні, натисніть кнопку Next.
3
Скопіюйте папку PSP на флешку, якщо буде потрібно, виконайте заміну. Від'єднайте приставку, встановіть заводські настройки, щоб прошити PSP. Для цього відкрийте пункт «Налаштування», виберіть «Налаштування системи», клацніть пункт «Відновлення стандартної конфігурації», потім зайдіть в фотоальбом і відкрийте chickHEN.
4
Найкраще до завантаження картинки альбому одразу натиснути на хрестик і виконати вхід. Дочекайтеся завантаження фотографій, після цього з'явиться зелений екран і приставка перезапуститься. Зайдіть в ігри, запустіть прошивку 5.03GEN-C. Після цього ви можете скидати гри на флешку і грати.
5
Встановіть на PSP прошивку версії Custom Firmware 5.50GEN. Завантажити її можна за посиланням http://depositfiles.com/files/cfdyzyt84. Підключіть приставку до комп'ютера, витягніть файли з завантаженого архіву в будь-яку папку. В результаті у вас з'явиться папка PSP - в ній знайдіть файл Update. Його потрібно скопіювати в приставку, в каталог PSP/GAME.
6
Також скопіюйте файл 550.pbp в кореневий каталог приставки. Вимкніть пристрій від комп'ютера, потім перейдіть в меню «Гра» - виберіть Memory Stick, щоб оновити прошивку, запустіть скопійований файл, потім перезапустіть приставку.