Як зняти блокування кнопок.

Щоб уникнути випадкових викликів або змін налаштувань телефону, потрібно обов'язково встановлювати блокування на клавіатуру. Залежно від моделі телефону блокування встановлюється і знімається по-різному.
Інструкція
1
Прочитайте інструкцію експлуатації мобільного телефону. Там неодмінно має бути написано, як зняти блокування кнопок. Зазвичай на телефонах з фізичною клавіатурою розблокування здійснюється шляхом натискання певногопоєднання клавіш або затиснення і утримування якоїсь однієї. Все залежить від моделі і виробника телефону. Зазвичай щоб заблокувати або розблокувати клавіатуру, використовують клавіші * та #. Також використовується клавіша «Меню». Натисніть ці клавіші в певній послідовності, наприклад: *, #, «Меню». Тоді клавіатура буде розблокована.
2
Зробіть наступне, щоб розблокувати телефон з сенсорним екраном. Зазвичай навіть на таких телефонах є кілька кнопок, але вони також блокуються при загальній блокуванні телефону. Щоб зняти блокування клавіатури, якою власне і служить екран, потрібно натиснути або провести по певної його частини. Зазвичай на потрібній частині екрана видніється картинка з замком. Якраз саме ця його частина і повинна бути піддана маніпуляціям для розблокування телефону.
3
Якщо поблизу немає інструкції до телефону, уважно подивіться на екран - там мають бути якісь підказки, за допомогою яких ви напевно зрозумієте, як розблокувати клавіатуру. Наприклад, на панелі з замком може бути зображена стрілка.
4
Проведіть пальцем у напрямку, в якому вказує стрілка - тоді клавіатура буде розблокована. На деяких телефонах розблокування вимагає виведення більш складної фігури, яку, до речі кажучи, ви можете вибрати самостійно.
5
Виведіть на екрані вашого сенсорного телефону ламану лінію заздалегідь встановленої форми. Цей спосіб блокування сенсорного екрана вважається найбільш надійним. Він охороняє і від небажаних натискань, і від небажаних вторгнень з боку іншої людини.