Як підключити підсилювач без лінійного виходу.

Штатні автомагнітоли не мають лінійних виходів. Це значно ускладнює завдання підключення до них підсилювача. Щоб підключити підсилювач до такої магнітоли, потрібно використовувати спеціальний узгоджувальний адаптер лінійного входу.
Інструкція
1
Придбайте адаптер лінійного входу, щоб підключити підсилювач без лінійного виходу. За допомогою цього пристрою можна узгодити вихідний сигнал з потрібним значенням сигналу входу підсилювача. Дані значення різні у різних виробників техніки. Наприклад, у підсилювачів фірми Kenwood значення даного сигналу становить 0,8 В, в той час як у підсилювачів виробництва компанії Sony він дорівнює 8В.
2
Зніміть автомагнітолу і приєднайте адаптер, щоб підключити підсилювач. Перегляньте схему підключення. Відповідно до неї з'єднайте вхідні дроти адаптера з акустичними контактами автомагнітоли. Виставте значення сигналу вихідної напруги у відповідність до вимог підсилювача.
3
Цю операцію виконуйте з особливою педантичністю, оскільки безпосередньо від неї залежить плавність регулювання сили звуку. Якщо значення не будуть скориговані належним чином, регулювання гучності буде різко-ступінчастою, що, в свою чергу буде провокувати спотворений звук. А це завдає серйозної шкоди динамікам.
4
Візьміть изоленту. Адаптер лінійного входу прикріпіть з її допомогою до джгута проводки, щоб під'єднати підсилювач без лінійного виходу. Щоб адаптер не билася об інші складові частини конструкції, оберніть його тонким шаром поролону, який легко можна закріпити за допомогою ізоляційної стрічки.
5
До виходів адаптера підключіть лінійний кабель. Обов'язково дотримуйтеся маркування на лінійних входах. Підключіть мережеві дроти до підсилювача. Потім підключіть до нього всі лінійні дроти, також дотримуючись маркування. Увімкніть підсилювач. Зверніть увагу на те, що кожен динамік повинен звучати відповідно до його розташуванням.
6
Перевірте співвідношення балансу. При повороті цієї ручки в праву сторону повинні звучати тільки праві динаміки; в ліву - відповідно, ліві. Перевірте рівень вихідного сигналу. Для цього поверніть ручку гучності приблизно на 70% від максимального рівня. Потім зведіть гучність до мінімуму. Якщо під час цієї маніпуляції не було ніяких звукових спотворень, значить ви підключили підсилювач вірно.