Як порахувати передавальне число. каталог циліндричних редукторів співвідношення зубів передавального числа.

Однією з головних характеристик редуктора є його передавальне число. Даний параметр використовується при розрахунку геометричних параметрів різних передач механізму для передачі обертального моменту і впливає на розгінну динаміку і максимальну швидкість пристрою.
Вам знадобиться
  • - редуктор.
Інструкція
1
Визначте, до якого типу передач відноситься ваш редуктор. Вони поділяються на такі типи: конічні, циліндричні, планетарні і комбіновані. Також є відмінність по передачам зачеплення, які бувають зубчастими, гіпоїдними, ланцюговими, ремінними, гвинтовими, хвильовими та фракційними. Передавальне число для всіх них визначається відношенням частот обертання ведучого і веденого вала. Якщо дані характеристики вам невідомі, то необхідно скористатися іншими формулами розрахунку.
2
Розкрийте кришку редуктора, щоб отримати доступ до його елементів. Це необхідно для того, щоб визначити вид елемента редуктора, від якого залежить спосіб розрахунку передавального числа.
3
Проведіть відповідні вимірювання для розрахунку передавального числа. Для зубчастої передачі воно дорівнює відношенню числа зубів веденої шестерні до числа зубів ведучої шестерні. У зв'язку з цим необхідно наочно перерахувати необхідні параметри. Для пасової передачі вимірюється діаметр веденого і ведучого шківа, після чого обчислює відношення більшого значення до меншого.
4
Якщо ваш редуктор має ланцюгову передачу, то розраховуйте ставлення числа зубів більшою зірки до числа зубів меншою. Червячная передача характеризується числом входів на черв'яка і числом зубів на черв'ячної колесі. Після їх визначення знаходиться передавальне число, рівне відношенню другого параметра до першого.
5
Порахуйте передавальне число по швидкості обертання ведучого і веденого вала. Для цього необхідно скористатися тахометром і виміряти частоту обертання вала, який приводить в рух силову установку. Після цього визначається число оборотів валу, який приводить в рух робочий механізм. Знайдіть відношення першого параметра до другого, щоб визначити передавальне число.