Як заварити мате. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Мате (парагвайський чай) - відмінний тонізуючий засіб. Напій багатий вітамінами і корисними елементами. Описувана технологія, звана "cimarron" є класичною технологією заварювання мате. Вона не єдина, але найбільш правильна.
Вам знадобиться
    • суха заварка мате;
    • холодна і гаряча вода;
    • калебаса;
    • бомбилья.
Інструкція
1
Візьміть калебасу (посудина для заварювання мате) і на дві третини заповніть її сухий мате. Нахиліть посудину так, щоб вся заварка розподілилася вздовж одного його боку, повністю оголивши протилежну до самого дна глечика з тикви.Далее влийте в мате, розподіленому по одній стінці калебаси, трохи води. Але не відразу, а підливаючи рідину маленькими порціями. Вода повинна повністю вбратися в заварку, змочивши її. Температура води повністю залежить від уподобань того, кому призначений напій. Вона може бути і холодною і помірно-гарячою.
2
Через кілька (3-5) хвилин оціните результат - вміст калебаси повинно разбухнуть і нагадувати густу яскраво-зелену кашку. Після цього візьміть соломинку-бомбилью і, затиснувши верхній отвір пальцем для створення всередині герметичності, помістіть її в калебасу злегка заглубив в набряклу заварку.
3
На наступному етапі калебаса доливається гарячою водою. Правильно заварений мате розбухає, повністю заповнюючи собою гарбуз-калебасу. Після остаточного долива напою дають настоятися 0,5-2 хвилини і починають пити маленькими ковточками, потягуючи рідина з дна.
4
Після того, як вся рідина випита, в калебасу доливається гаряча вода. Одна порція заварки може бцить залита 2-3 рази, причому з кожної доливкою смак мате змінюється - від трав'янистої при першій заварці до гіркувато-терпкого при наступних.
Зверніть увагу
При заварюванні мате не використовуйте воду гаряче 80 градусів Цельсія. Окріп знищує всі корисні елементи в чаї. Мате має сильний тонізуючим властивістю. Якщо передбачається вживати напій на ніч, то щоб не ризикувати сном, використовуйте для заварювання не воду, а молоко або молоко навпіл з водой.В відміну від чаю, мате зберігає свої властивості протягом 2-4 днів, починаючи лише гірчити з часом.
Корисна порада
Якщо вам не до душі гіркуватий смак напою - заваріть солодкий мате. Технологія нічим не відрізняється від класичної за одним винятком - перед засинанням заварки на дно калебаси кладеться ложечка меду або цукор. У спекотну погоду відмінно освіжає і тонізує холодний мате. Для його отримання на всіх етапах приготування використовується тільки холодна вода. В такий напій часто додають соки, лід або цукор.
Щоб перше знайомство з новим напоєм залишило позитивні враження, необхідно серйозно підійти до питання його приготування. Мате - смачний чай з цілющими властивостями. Якщо перше враження від мате буде позитивно, то він може позмагатися за шанувальників із звичайним чаєм або кавою.
Інструкція
1
Традиційно мате п'ють з особливої посуду - калебаси (або калабас) через трубочку бомбилью (або бомбіжью). Класична калебаса - це невелика висушена гарбуз. Современник калебаси виготовляються з дерева, металу і навіть пластика. Сама трубочка виготовлена з металу. Бомбилья завжди завершується широким і плоским ситечком.
2
Традиційна технологія заварювання мате виглядає наступним чином. В калебасу засипте порошок мате вибраного сорту. Асортимент досить різноманітний: від класичного до полуничного або лимонного. Коли обсяг сухої заварки складатиме від 2/3 об'єму "гарбузики", закрийте її долонею і злегка струсіть.
3
калебаса нахиліть так, щоб весь порошок акуратно зсипалася до однієї сторони. Біля другий стінки вставте трубочку бомбилью і плавним рухом поставте калебасу у вертикальне положення.
4
Потім в калебасу маленькими порціями налийте гарячої, але не кип'яченої води. Ідеальна температура для води 70-80 градусів.
5
Обережно залийте порошок водою до рівня його перетину з трубочкою. На час цієї процедури отвір бомбильи обов'язково закривайте пальцем, тоді трубочку не потраплять сухі листочки заварки.
6
Дайте настоятися 2-3 хвилини, щоб заварка цілком зволожилася і трохи спресувати, а потім акуратно налийте води майже до верху посудини.
7
Одну порцію порошку можна заварювати багато разів до повної втрати смаку. При бажанні можна варити мате подібно кави або какао, додавати цукор або мед. Приготуйте холодне мате з льодом, цукром, апельсиновим, грейпфрутовим або лимонним соком, листям м'яти і т.п. Рецептів напою пребольшое кількість, на будь-який смак.
Корисна порада
Пийте мате не поспішаючи, потягуючи саму гущу з дна маленькими ковтками. Під час заварювання мате трубочку не зрушується і не розмішуйте нею напій!