Як визначити реальну швидкість інтернету. Як дізнатися реальну швидкість інтернету.

Кожен користувач інтернету знає, що якість роботи в мережі багато в чому залежить від швидкості підключення, яка, в свою чергу, знаходиться в прямій залежності від пропускної здатності каналів і пристроїв комутації.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - браузер.
Інструкція
1
Система підключення до провайдера складається з декількох ділянок, а саме: центр обміну трафіком між операторами зв'язку (в Росії - Москва, Новосибірськ, Санкт-Петербург, Єкатеринбург), далі ділянка між цим центром обміну і вашим провайдером, і кінцевий ділянка - остання миля, що знаходиться між провайдером і вашим комп'ютером. На останній ділянці швидкість підключення зазвичай більше, ніж заявлена в договорі. Обмеження швидкості залежить від обладнання провайдера.
2
Швидкість інтернету можна виміряти кількома способами. Можна подивитися показання менеджера завантаження і показання браузера. Також можна переглянути показання лічильника модему або мережевого адаптера. Існують ще спеціальні програми -лічильники протоколу IP, програми-брандмауери.
3
Проте свідчення менеджера завантаження дадуть вам тільки швидкість скачування з заданого сайту, так само як і показання браузера. Ця швидкість не залежить від каналів зв'язку. Лічильники модему і адаптера показують швидкість підключення до обладнання провайдера. Реальна ж швидкість, швидше за все, відрізняється від договірної.
4
Програми-лічильники протоколу IP правильно вважають передану і отриману інформацію з конкретного сайту також, як і програми брандмауери. Тому швидкість інтернету прийнято обчислювати на ділянці між вашим комп'ютером і центром обміну трафіком. Для цього існують спеціальні сайти, наприклад: speedtest.net, speed.yoip.ru, softholm.com та багато інших. Відкрийте їх в браузері. Далі дотримуйтеся вказівок, наведених на їхніх сторінках. Для найбільш точного визначення, вивантажите всі програми, які можуть вплинути на вимірювання швидкості.
5
Через деякий час на сайті ви побачите швидкість вашого інтернет підключення, затримку при передачі пакетів. Якщо швидкість вас не влаштовує, ви повинні сповістити про це провайдера із зазначенням сайту, яким ви користувалися для визначення швидкості.
6
Майте на увазі, середня певна швидкість буде, швидше за все, трохи нижче, ніж договірна, і це нормально. Але, звичайно, тільки в тому випадку, якщо її цифри відрізняється від договірних незначно.
Домогтися максимальної швидкості при роботі в інтернеті не завжди просто. Справа в тому, що швидкість залежить не тільки від вашого підключення і вибраного тарифу, але ще від багатьох інших чинників, які, на жаль, часом просто неможливо змінити.
Інструкція
1
Перш за все необхідно дізнатися реальну швидкість вашого інтернет з'єднання (за тарифним планом). І перевірити її в спеціальному тесті швидкості інтернету (наприклад, подзвонити в технічну підтримку провайдера і сказати оператору про це. За договором - проблему мають вирішити.
2
Також для того щоб домогтися максимальної швидкості в інтернеті, необхідно виключити (нехай навіть тимчасово) деякі додатки, які працюють прямо за допомогою інтернету. Велике оновлення антивірусної бази, наявність постійно працюючих в системі програм (наприклад, Last FM та інші, куди більш «великовагові» для швидкості ) у великій кількості. Такі програми іноді здатні сповільнювати швидкість інтернет з'єднання.
3
Сповільнювати швидкість може і вірус, що знаходиться в системі. Взагалі, використовуючи інтернет, є ймовірність заразити комп'ютер небезпечним програмним забезпеченням. Для відображення вірусних атак, рекомендується скористатися хорошим антивірусом (наприклад, Internet Security). Безкоштовні, як і стандартні антивіруси, не завжди дають більші гарантії захисту комп'ютера.
4
Швидкість в певних місцях не залежить від швидкості вашого інтернет з'єднання. Приміром, швидкість на «торрентах» залежить від швидкості людини розмістив інформацію. Таке ж правило поширюється на всіх подібних файлообмінниках. Разом з тим іноді швидкість погана і на звичайних сайтах/ftp, але тут зневірятися не треба. Швидше за все, ця проблема тимчасова, викликана завантаженістю сервера або технічними роботами. За цим, цілком можливо, що через деякий час будуть доступні файли за максимальною швидкості .