Як охарактеризувати діяльність організації.

Рекламні заходи, презентації, вихід на новий ринок, іміджеві публікації в пресі - для вирішення подібних завдань необхідна якісна і детальна характеристика діяльності компанії. Об'єктивна оцінка роботи підприємства - невід'ємний елемент корпоративної культури, на якій базується лояльність як клієнтів, так і персоналу фірми. Саме тому на будь-якому етапі роботи компанії необхідно грамотно характеризувати її діяльність.
Вам знадобиться
  • - статистичні дані;
  • - інформація про галузь.
Інструкція
1
Розгляньте коротенько галузь, в якій ви працюєте. Наведіть основні загальні показники, опишіть розвиток даної сфери, перспективи та динаміку зростання. Якщо ваше становище далеко від лідируючого, не варто робити на цьому акцент. Розкажіть про ваші темпах розвитку, нарощуванні обсягів, збільшенні клієнтської бази. Обов'язково згадайте про ділові відносини з лідерами галузі. Якщо ж ви зважаєте головними бізнес-гравцями вашої сфери, розкажіть про ваш вплив на всю галузь в цілому, а також про роботу в масштабах держави.
2
Розкажіть в декількох ємних фразах про роботу компанії, її місії та основних цілях. Постарайтеся підкреслити, ніж дане підприємство відрізняється від аналогічних. Перерахуйте основні принципи і методи роботи, приділіть увагу інноваціям та ноу-хау, опишіть структуру фірми.
3
Зберіть всю статистичну інформацію про вашу компанію, яка послужить основою для складання презентації. Не варто приводити в приклад сухі цифри: складіть наочний графік або діаграму, забезпечивши їх коментарями. Перерахуйте найбільш значні економічні показники.
4
Зупиніться на самих значних персоналії організації. Постарайтеся перерахувати тих співробітників, чий внесок у роботу компанії був найбільш значний. Якщо підприємство існує досить давно, приділіть особливу увагу «ветеранам», що присвятили все своє трудове життя даної компанії.
5
Підведіть підсумки роботи за весь період. Перерахуйте основні досягнення організації, перерахуйте наявні нагороди, перемоги, великі тендери або завоювання нових ринків.
6
Розгляньте цілі і довгострокові плани організації. Незалежно від призначення характеристики, деталізація майбутніх проектів позначиться позитивно на іміджі компанії. Найближчі плани допоможуть залучити нових інвесторів, а також послужать додатковою мотивацією для співробітників фірми.