Як варити яйця круто. Яйця круто скільки варити.

Багато хто вважає, що вміють варити яйця круто. Але в цій справі є кілька тонкощів, які необхідно врахувати щоб отримати відмінний результат.
Вам знадобиться
    • курячі яйця;
    • вода;
    • сіль;
    • посуд для варіння (каструля);
    • таймер (години);
Інструкція
1
Закладка яєць в холодну водуЕтот спосіб переважно тим, що зводить до мінімуму кількість лопнули під час варіння яєць. Водночас, при ньому важко розрахувати загальний час їх приготування. Вимийте яйця. Потім покладіть їх у ємність для варіння і залийте такою кількістю холодної води, щоб вона лише покривала яйця. В воду для варіння також необхідно додати 1-1,5 чайні ложки солі. Сіль необхідна для того, щоб по можливості запобігти лопанье шкаралупи і підвищити температуру кипіння води.Поставьте ємність з солоною водою і яйцями на плиту. Після того, як вода закипить, зменшіть вогонь і варіть яйця 7-8 хвилин.
2
Закладка яєць в киплячу водуНалейте в каструлю невелику кількість води (стільки, скільки потрібно для того, щоб всі яйця були повністю покружляв). Додайте в воду 1 - 1,5 ч.л. солі. Поставте каструлю на конфорку і дочекайтеся, поки вода закіпіт.Перед тим, як варити яйця, їх необхідно вимити. У киплячу воду обережно за допомогою ложки опустіть куряче яйце з тим, щоб воно не вдарилося об дно посуду. Засічіть час на годиннику - яйця круто варять 7-8 хвилин.
3
Закінчення варкіПо закінченні варіння злийте окріп і заповніть ємність з яйцями холодною водою. Залиште на кілька хвилин. Холодна вода не тільки остудить готові яйця, але і зробить процес їх подальшої очистки від шкаралупи більш легким.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oLxB4sBeaIA
Зверніть увагу
Не відправляйте яйця на плиту відразу ж після того, як вийняли їх з холодильника - дайте їм «дійти» до кімнатної температури.Не варите яйця в сильно киплячій воді, щоб уникнути їх лопанья.Теперь про питання «скільки варити яйця круто ». Неодмінно скористайтеся таймером - НЕ приготовляйте яйця круто «на око». Перетравлене яйце має «гумовий» білок, негарний сірий наліт на поверхні жовтка.
Корисна порада
Варені круто яйця в якості самостійного блюда подаються як в холодному, так і в гарячому вигляді. Очищати яйця круто від шкаралупи необхідно, тільки якщо вони будуть використані в якості складового компонента страви (салату, закуски, гарячого). Якщо яйце подається самостійно - чистити шкаралупу не потрібно. Якщо у вашому будинку варені яйця користуються популярністю - має сенс придбати корисний пристрій під назвою яйцеварка.