Як робити маски з лікувальної грязі.

Лікувальну грязь невипадково використовували впродовж тисячоліть. Фахівці називають її «косметикою XXI століття». Унікальний склад лікувальної грязі глибоко очищає шкіру, покращує капілярний кровообіг. В результаті шкіра розгладжується, відновлюється її пружність і еластичність, сповільнюється старіння і повертається її природна краса.
Вам знадобиться
  • - лікувальна грязь;
  • - вода;
  • - відвар календули.
Інструкція
1
Зазвичай лікувальна грязь має пастоподібну консистенцію, що значно спрощує накладення масок та інших локальних аплікацій. Накладання маски не вимагає спеціального обладнання і підготовки. Це легкий і приємний процес. Ефект ви відчуєте відразу ж після першої процедури.
2
Щоб відновити пружність і еластичність шкіри будь-якого типу попередньо підігрійте лікувальну грязь до температури 37 - 38оС і нанесіть її тонким шаром на очищену шкіру обличчя і шиї. Залиште маску на обличчі не більше, ніж на 15-20 хв.
3
Потім обережно змийте засохлий склад водою. Не лякайтеся, якщо шкіра трохи порозовеет. Це її нормальна реакція на активізацію кровообігу. Потім накладіть живильний крем.
4
Проводите такі процедури через день. Кожна наступна маска посилить ефект від попередньої. При регулярному застосуванні через 10-14 процедур ви будете приємно здивовані станом вашої шкіри.
5
Якщо у вас шкіра суха, то маску нанесіть шаром, не більше 2мм, уникайте області навколо очей. Не допускайте повного висихання складу, періодично змочуйте його водою. Можна накрити обличчя плівкою. Змивати маску в цьому випадку краще відваром з календули. Потім дайте шкірі подихати 20-25 хв., І тільки потім нанесіть живильний крем.
6
При жирній шкірі маска наноситься на 40-45 хв. шаром, не більше 2 мм. Слідкуйте за тим, щоб бруд не потрапила на область очей. Маску змийте чистою водою і відразу ж нанесіть живильний крем. Проведіть 10-12 таких процедур з періодичністю не більше 2-3 разів на тиждень.
7
Маски з лікувальної грязі допомагають відновити діяльність сальних залоз шкіри голови при себореї і зміцнити волосся, особливо при їх посиленому випаданні. Нанесіть підігріту лікувальну грязь на шкіру голови між країнами волосся, накрийте плівкою. Тримайте маску близько години. Потім змийте її теплою водою.
Зверніть увагу
Перед вживанням лікувальної грязі обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, т.к. грязелікування має ряд протипоказань.